Pridať inzerát

Administratívny pracovník

PPA CONTROLL, a.s.

  • Miesto práce: Slovensko, Veľká Británia (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiac+ 15% mesačná variabilná zložka mzdy. Finálna mzda závisí od individuálnych schopností kandidáta.
  • Termín nástupu: Dohoda

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie evidencie, spracovávanie a pripravovanie podľa požiadaviek nadriadeného do požadovaného výstupu.
- pracovné výkazy
- mesačnú dochádzku
- podklady na mzdy
- Zabezpečovanie vstupov pre dodávateľov materiálu (vstup pre nákladné autá)
- Zabezpečovanie vstupov pre zamestnancov (interní a externí zamestnanci)
- Zabezpečovanie dokumentov potrebných na vývoz materiálu zo stavby
- Vypracovávanie harmonogramov prác
- Administratívne spracovávanie dokumentácie
- Tlmočenie a preklady materiálov a požiadaviek z/do - AJ/SJ
- Komunikácia s dodávateľmi, odberateľmi a externými partnermi.
- Práca s dokumentáciou – zakladanie, triedenie, vyhľadávanie, evidovanie, archivácia.
- Archivácia dodacích listov a evidencia dodaného materiálu
- Vykonávanie operatívnych úloh ad hoc.

HĽADÁME VHODNÉHO KANDIDÁTA, KTORÝ JE OCHOTNÝ VYCESTOVAŤ DO ZAHRANIČIA
- Počas pobytu v zahraničí, spoločnosť hradí náklady za ubytovanie a dopravu do miesta výkonu práce
- Ostatné podmienky počas pobytu v zahraničí budú predmetom osobného pohovoru

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre dcérsku spoločnosť PPA ENERGO s.r.o. Pohovor sa uskutoční prostredníctvom MS Teams alebo osobne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Project - Úplný začiatočník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Spoľahlivosť,
- Time manažment
- Záujem a schopnosť učiť sa
- Znalosť práce MS PROJECT - výhoda

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov