Pridať inzerát

Projektový manažér

PPA CONTROLL, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacdefinitívna výška mzdy bude v závislosti od dĺžky profesijnej praxe a skúseností.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánuje a koordinuje činnosti v rámci zverených projektov a dbá o realizáciu týchto projektov v rámci zverených časových a rozpočtových limitov.
- Preveruje a navrhuje plány projektov v súvislosti so stanovením príslušných časových limitov, finančných limitov a realizačných postupov.
- Zodpovedá za hospodársky výsledok zákazky, maximalizuje výnosy, minimalizuje náklady spojené so zákazkou a koná v záujme zabezpečenia pozitívneho cash flow.
- Sleduje a vyhodnocuje ekonomické ukazovatele projektu formou „Plánovanie Zákazky“ pozostávajúceho z 3 častí (Obchodné podmienky, Predikcia projektového manažéra, Skutočnosť) – ak sa pre daný projekt uplatňujú.
- Vedie rokovania a komunikáciu so zákazníkom, zohľadňuje požiadavky zákazníka.
- Riadi a koordinuje činnosť celého projektového tímu.
-Zodpovedá za sledovanie plnenia zmluvy so zákazníkom, sleduje nesúlad so zmluvným rozsahom prác/dodávok a cenou, harmonogramom prác a stanovuje opatrenia na riešenie.
- Sleduje plnenie harmonogramu realizácie zákazky, stav zákazky.
- Schvaľuje/vydáva relevantnú dokumentáciu k realizácii zákazky.

Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami, príležitosť pracovať na realizácii veľkých projektov v oblasti energetiky (dostavba JE Mochovce, zahraničné projekty),
Možnosť osobného aj odborného rastu, benefity a sociálne výhody holdingu PPA CONTROLL, a.s.

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA ENERGO s.r.o, ktorá pôsobí v oblasti elektro systémov kontroly a riadenia pre jadrové elektrárne. Oblasť pôsobenia bude v rámci SR.
Vaše osobné údaje budú poskytnuté aj tejto spoločnosti.
Pozícia nie je vhodná pre absolventa.
Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom o prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Elektrotechnické zameranie, meranie a regulácia, prípadne automatizácia
Skúsenosť s vedením zákaziek
Skúsenosť s riadením a koordinovaním tímu
Certifikát projektového manažéra je výhodou, nie však podmienkou
Od úspešného kandidáta očakávame samostatnosť,dôslednosť, zodpovednosť, technické myslenie, záujem učiť sa nové veci.

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov