Pridať inzerát

Projektant - Elektro

PPA CONTROLL, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy (mesačná, štvrťročná). Mzda a finálna úroveň variabilnej zložky mzdy závisí od individuálnych schopností kandidáta.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Pracuje v projekčnom tíme na vytváraní projektovej dokumentácie v oblasti elektro pre zákazníka priamo na stavbe GÖD Hungary.
• Upravuje výkresy káblových trás časti elektro.
• Navrhuje káblové trasy v súlade s vydanou projektovou dokumentáciou.
• Navrhuje osvetlenie priestorov.
• Rieši konfliktné situácie medzi jednotlivými stavebnými profesiami.
• Vypracováva čiastkové projekčné úlohy v softvéri AutoCad pod vedením vedúceho projektanta.
• Vytvára dispozičné výkresy pre káblové rozvody.
• Navrhuje a kreslí káblové trasy pre inštalovanie káblov.
• Vytvára detaily uchytení káblových trás.
• Konzultuje čiastkové projektové riešenia so zákazníkom.
• Dodržiava podmienky riešení v súlade s definovanými a dohodnutými záväznými technickými normami, prípadne technickými a organizačnými predpismi zákazníka.
• Pripravuje výkresy skutočného vyhotovenia.

Je vedený tímom skúsených odborníkov, popri ktorých získava hlbšie znalosti v oblasti projektovania elektrických zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru, zameranie na elektrotechniku

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov