Pridať inzerát

Obchodný manažér

PPA CONTROLL, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiacNástupný plat začína na úrovni od 900,- € brutto do 1 300,- € v závislosti od obchodníckych zručností kandidáta a úspešnosti vstupných testov. Pri úspešnom ukončení projektov získavate ešte nad rámec tejto mzdy projektové odmeny.
  • Termín nástupu: ihneď resp. dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vytvára a rozvíja efektívny obchodný prístup s novými obchodnými partnermi a vyhľadáva nové obchodné príležitosti.
• Reprezentuje spoločnosť a udržiava pravidelné kontakty s kľúčovými zákazníkmi.
• Na základe analýzy a monitoringu komplexnej trhovej situácie stanovuje obchodnú stratégiu oddelenia (navrhuje predajné procesy a inovácie, monitoruje trh s energetickými komoditami – elektrina a plyn na svetových burzách a u konkurencie).
• Realizuje obchodné prípady a zastupuje spoločnosť na obchodných rokovaniach.
• Buduje a riadi obchodný tím, stanovuje ciele predaja jednotlivých obchodných manažérov a vyhodnocuje ich plnenie a efektivitu.
• Reportuje obchodné výsledky a obchodné analýzy.

Prácu v úspešnej spoločnosti s možnosťou osobného a profesného rastu až na pozíciu samostatného projekt manažéra so zaujímavým motivačným finančným ohodnotením. Aktívne podporujeme vzdelávanie zamestnancov odbornými školeniami. Zaujímavé benefity holdingu PPA Controll a.s. http://www.ppa.sk/benefity/

Pracovné miesto obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA POWER DS, s.r.o., ktorá pôsobí v oblasti správy priemyselných objektov a zariadení.
Vaše osobné údaje budú z tohto dôvodu poskytnuté aj spoločnosti PPA POWER DS, s.r.o.

www.ppapower.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické resp. technické

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

obchodný manažér
3

Obchodné a ekonomické vedomosti – podmienkou.
Elektrotechnické a plynotechnické znalosti (distribúcia a prenos elektrickej energie a plynu, straty vo vedeniach a energetických zariadeniach, kvalitatívne parametre energií – účinník, spätná jalová dodávka, 15 min. výkon, denné maximálne množstvo,...) – podmienkou

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PPA CONTROLL a.s.
Vajnorská 137
831 04 Bratislava