Pridať inzerát

Predajca stavebných materiálov, logistika predaja

PP Projekt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rampová 2, Ľubotice-Šarišské Lúky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacIndividuálne ohodnotenie za prístup, kvalitu a množstvo vykonanej práce.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj stavebného materiálu konečným zákazníkom resp. firmám, logistika predaja a distribúcie tovarov, vypracovanie cenových ponúk, príjem tovaru, vystavovanie faktúr a dokladov a pod.

Po zaškolení možný kariérny rast, príplatky k osobnému ohodnoteniu, možnosť objednávania stravy. Príjemné prostredie, ochota a ústretovosť počas zaškolenia. Rôznorodá pomoc počas pracovného pomeru.

Zaslať na e-mailovú adresu životopis, prípadne aj motivačný list. Vybraný uchádzač bude pozvaný na pohovor telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Open Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná a je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Lojálnosť, zodpovednosť, svedomitosť, pracovitosť, ochota naučiť sa niečo nové, technické myslenie - výhodou, matematická gramotnosť, komunikatívnosť, ochota spolupracovať.

Spoločnosť sa venuje predaju stavebných materiálov pre konečných zákazníkov a stavebné firmy, zabezpečuje rozvoz tovaru apod.