Webový redaktor a content manager pre nový ekonomický portál

PP Information technology s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 EUR/mesiacVo finálnej mzde budú zohľadnené skúsenosti uchádzača. Stanovená je spodná hranica.
  • Termín nástupu: 1.2.2022
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava a editácia hodnotného obsahu pre rôzne ekonomické portály a projekty v portfóliu vydavateľa

editácia tlačových správ a ich vydávanie

editácia agentúrnych textov

vyhľadávanie zaujímavých tém, ktoré by mohli byť atraktívne pre čitateľov

copywriting podľa redakčného plánu

administrácia CMS a sociálnych sietí

koordinácia hosťujúcich autorov

starostlivosť o rast projektu

Možnosť sebarealizácie, prístup na zaujímavé podujatia, prednášky, príležitostné darčeky od partnerov.

Čo ponúkame

prácu z domova s občasnou prácou v office (min. 1x do týždňa)

stanete sa dôležitou súčasťou špecializovaného portáu, na ktorom zanechá Vaša práca významnú stopu

náhľad do budovania online projektu od jeho počiatku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, žurnalistika, štatistika, právo

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Od spolupracovníka očakávame:

neutíchajúcu chuť poznávať a sledovať ekonomické dianie doma aj vo svete

odbornosť vyjadrovať sa / písať o aspoň niektorej z oblastí - ekonomika, financie, právo

vzdelanie v jednej z definovaných oblastí alebo prax v danej sfére

vysoké pracovné nasadenie

znalosť anglického jazyka aspoň na úrovni B2

Inzerujúca spoločnosť má bohaté skúsenosti v stratégii a vývoji pre online projekty obsahového zamerania. Prevádzkuje niekoľko webových portálov, ktoré publikujú prevažne ekonomický a právny obsah.