Pridať inzerát

Vodič

POZEMNÉ STAVBY PODNIK KOŠICE s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacodmeny
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie údržby zvereného dopravného prostriedku
- obsluha zložitejších výrobných/strojných zariadení podľa pokynov nadriadeného
- vedenie predpísanej evidencie

- doplatok pri strate príjmu z dôvodu pracovnej neschopnosti
- ďalšie nadštandardné benefity pre zamestnancov podľa kolektívnej zmluvy
- odborné zaučenie, vzdelávanie a podporu pri Vašom kariérnom rozvoji

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič

- prosíme len uchádzačov so serióznym záujmom
- uprednostňujeme uchádzačov s praxou a skúsenosťami
- uprednostňujeme živnostníkov

Spoločnosť sa zaoberá výstavbou budov, domov a bytových domov