Pridať inzerát

Disponent/tka nákupu

PÖTTINGER STROJE, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bánovce nad Bebravou
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacplus prémiová zložka mzdy /závisí od skúseností uchádzača/ , bonus vo forme 13.platu
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. spracovanie objednávok, sledovanie termínov , cien a prísun tovaru podľa požiadaviek výroby a skladu pre potrebu výroby Poettinger-stroje
a s tým súvisiace práce so systémom objednávok
2. sledovanie celkových potrieb materiálu , prehľad podľa interného portálu poľnotechniky
3. práca v systéme Oasis , administratíva spojená s nákupom
4. zabezpečenie nákupu a dispozície priameho materiálu
5. vystavovanie objednávok a zasielanie na dodávateľov
6. cenový dopyt požadovaného tovaru u dodávateľov a spracovanie a vyhodnotenie
ponúk , výber najvhodnejšej ponuky odsúhlasenej nadriadeným
7. hodnotenie pridelených dodávateľov
8. komunikácia s dodávateľmi v slovenskom aj nemeckom jazyku / AJ/
9. spracovanie a vykonávanie pravidelnej inventúry
10. zabezpečenie včasných dodávok vstupného materiálu
11. spolupráca s ostatnými oddeleniami pri riešení problémov s materiálom /kvalita,
množstvo, termíny/
12. potvrdzovanie správnosti došlých faktúr za materiál i služby
13. Priebežná optimalizácia nákladov
14. Vykonávanie auditov u dodávateľov
15. Plnenie dohodnutých cieľov úspor a kvality
16. Aktívne riadenie procesu odberu vzoriek od potenciálnych dodávateľov, v záujme zabezpečenia kvality a ďalších potrieb výroby

prítomnostná prémia, vernostná prémia, príspevok za získanie zamestnanca, príspevok pri okrúhlom životnom jubileu, príspevok pri sobáši

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Výrobca a predaj techniky pre odpadové hospodárstvo.
www.poettinger.co.at/et/

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov