Pridať inzerát

Rozvoz pekárenského tovaru v Bratislave 2 - 4 dni v týždni

Potraviny MALINA, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.+ príplatky za soboty, nedele a sviatky + preplácanie nadčasov
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvoz čerstvo napečeného pečiva a koláčov
- v sieti Malina potravín (iba Bratislava)
- podklady na rozvoz - dodacie listy a preberacie protokoly
- naskladňovanie, vyskladňovanie a dodanie tovaru priamo na predajne
- práca na max. 4 dni v týždni

Záujemcom ponúkame prácu v úplne novom modernom priestore s najnovšou technológiou, rodinnú atmosféru a kolektív mladých, zanietených ľudí.

- individuálny prístup manažmentu
- priestor pre sebarealizáciu
- otvorenosť kreatívnym riešeniam
- zázemie, školenia, možnosť profesionálneho rastu
- možnosť získania nových pracovných skúseností
- stabilné zamestnanie
- motivujúce ohodnotenie

Prosím Vás, aby ste nám najprv ZASLALI Váš životopis. Vybraným uchádzačom sa ozveme do 3 pracovných dní s pozvaním na osobný pohovor. Zvyšným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Plnoletosť
Spoľahlivosť
Samostatnosť
Zodpovednosť
Orientácia v BA vítaná
Aktívny šofér/ka

Sme sieť už 33 moderných, útulných predajní s ponukou čerstvých potravín a rodinnou atmosférou v nich. Kľúčom úspechu Maliny je náš nový formát, moderný, atraktívny a prehľadný dizajn priestorov a predovšetkým dobrá dostupnosť predajní k zákazníkom, ktorú máme v pláne aj naďalej rozširovať, čo umožňuje našim zamestnancom uplatniť sa aj na iných pozíciách, rozvíjať ich talent a vedomosti a kariérne rásť.