Pridať inzerát

Pracovník účtovného oddelenia

Potraviny MALINA, s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislava II, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* administratívny príjem tovaru do interného systému - na základe dodacích listov
* kontrola údajov vkladaných do interného skladového systému (LINPOS)
* komunikácia s pridelenými predajňami v sieti
* kontrola a dopĺňanie zalistovaných položiek
* komunikácia a úzka spolupráca s controllingovým oddelením
* jednoduché účtovanie opakujúcich sa účtovných prípadov
* príprava podkladov k účtovným výkazom a daňovým priznaniam (podieľaš sa na príprave účtovnej závierky, inventarizácii účtov, zostavení výročnej správy ...)

- samostatná a kreatívna práca v príjemnom prostredí
- flexibilný pracovný čas
- rodinná atmosféra na pracovisku
- možnosť rýchleho kariérneho rastu
- osobný prístup manažementu spoločnosti
- zabezpečený pitný režim na pracovisku
- sofistikovaný systém vzdelávania a firemná knižnica
- 20% zamestnanecká zľava na nákupy v celej sieti potravín MALINA
- Multisport karta
- zamestnanecké balíčky (Veľká Noc, Deň matiek, Mikuláš, Vianoce...)
- firemné večierky a teambuilding

Prosím Vás, aby ste nám zaslali Váš ŽIVOTOPIS a MOTIVAČNÝ LIST. Vybraným uchádzačom sa ozveme do 3 pracovných dní s pozvaním na osobný pohovor.
Zvyšným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť, veľmi si to vážime, avšak vyhradzujeme si právo kontaktovať len kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Ostatné znalosti

POHODA (účtovníctvo) - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť práce s Word, Excel, PC a internetom
- znalosť práce so softvérom POHODA výhoda
- schopnosť nárazovo zvládnuť vačšie množstvo práce
- systematickosť, zmysel pre detail, trpezlivosť
- nadpriemerná znalosť základnej aritmetiky
- precíznosť, nechybovosť

Sme sieť už 33 moderných, útulných predajní s ponukou čerstvých potravín a rodinnou atmosférou v nich. Kľúčom úspechu Maliny je náš nový formát, moderný, atraktívny a prehľadný dizajn priestorov a predovšetkým dobrá dostupnosť predajní k zákazníkom, ktorú máme v pláne aj naďalej rozširovať, čo umožňuje našim zamestnancom uplatniť sa aj na iných pozíciách, rozvíjať ich talent a vedomosti a kariérne rásť.