Pridať inzerát

Spracovanie objednávok a technická podpora

Posuvné brány s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacPo skúšobnej dobe prehodnotenie mzdy na základe tvojich schopností a tvojej spokojnosti. Osobné ohodnotenie a 13. plat po splnení výsledkov.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Telefonické a e-mailové spracovanie objednávok a poradenstvo k pohonom brán.

● príjem objednávok mailom a telefonicky, vytváranie cenových ponúk (zákazníci oslovujú nás),
● telefonický a e-mailový príjem požiadavky na technickú podporu. Otázky sa často opakujú kolegovia Ťa naučia, ale je nutné aj vlastné kritické myslenie,

Požiadavky (čo od Teba očakávame):

· trpezlivá telefonická komunikácia so zákazníkmi,
· profi e-mailovanie & chat, text písaný na úrovni,
· schopnosť napísať text vo forme zjednodušených postupov, odpovedí na často sa opakujúce otázky. Udržiavanie aktuálnosti informácií na webovej stránke.
· schopnosť logicky pochopiť čiastkové zadanie a samostatné dopracovanie sa k riešeniu zákazníkovho problému,
· technické myslenie, základné znalosti elektrotechniky alebo aspoň schopnosť chápať,
· angličtina na úrovni čítania technických manuálov. Znalosť jazyka je vítaná ale nie je podmienkou. Stačí sa vedieť orientovať v anglickom texte a nájsť potrebnú informáciu.
· znalosť produktov značky NICE výhodou alebo aspoň predstava, čo to tak je pohon brány,
· obsluha počítača ako ryba vo vode. Pokojne sa pýtaj viac.

Malý kolektív, dobré prostredie.
Pracovná doba jedna zmena, pondelok – piatok 7:30 až 16:00.
Nástup možný aj hneď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Internet - expert
Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobré ľudské vlastnosti, pracovitosť, ústretovosť voči ľuďom, ostatné naučíme.
Výhodou sú predchádzajúce skúsenosti v oblasti obchodu, internetového predaja či e-commerce.

Firma (e-shop www.branyposuvne.sk) sa venuje internetovému predaju komponentov na výrobu brán a technickým riešeniam na ich automatizáciu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Posuvné brány s.r.o.
Podjavorinskej 1614/1
91501 Nové Mesto nad Váhom