Vedúci prevádzky - odborný pracovník záložne v Hanušovciach nad Topľou

POŠTOVÁ ZÁLOŽŇA a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hanušovce nad Topľou
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 715 - 1 000 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základnej zložky + stravné + odmeny za výkony. Nástupná mzda sa stanovuje na základe skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: ihneď - podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zakladanie a predaj zlatých šperkov, elektroniky, záhradných strojov a pod.

Pošlite nám E-MAILOM svoj štruktúrovaný životopis S FOTKOU. Na pohovor pozveme len kandidátov/kandidátky, ktoré/ktorí spĺňajú podmienky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

NUTNOSŤOU je ovládanie modernej elektrotechniky (smartfóny, tablety, notebooky) a výhodou ovládanie záhradnej techniky a hudobných nájstrojov.
Pre určenie rýdzosti zlatých šperkov budete potrebovať DOBRÝ ZRAK.
Naša budúca kolegyňa / náš budúci kolega by mala/mal byť komunikatívny, usmievavý, rozhodný, poriadkumilovný, s čistým trestným registrom.

Záložňa. Spoločnosť zaoberajúca sa založením, výkupom a predajom tovaru.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov