Pridať inzerát

Špecialista zákazníckeho servisu Poštovej banky (M/Ž)

Poštová banka

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 100 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy je 900 EUR* + variabilná zložka mzdy, ktorá je v priemere vo výške 250 EUR, avšak nie je zhora ohraničená.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aké výzvy ťa čakajú a čo budeš na tejto pozícii robiť?

Na tejto pozícii by si sa venoval/a našim klientom zo všetkých regiónov Slovenska od Záhoria až po Zemplín.

Tešiť sa môžeš na:
* pomáhanie a odpovedanie klientom na otázky týkajúce sa nášho Internet bankingu či appky,
* komunikáciu so súčasnými aj budúcimi klientmi - formou telefonického rozhovoru či písomnou formou cez e-mail alebo chat v našej appke,
* poskytovanie informácií týkajúcich sa ponúkaných produktov a služieb Poštovej banky,
* hľadanie najlepšieho riešenia v podobe ponúk bankových služieb či produktov pre našich klientov,
* overovanie a spracovávanie príkazov a účtov, zmluvnej dokumentácie a žiadostí.

ČO POTREBUJEŠ?

Na to, aby si sa stal/a členom nášho tímu je dôležitý dar reči, záľuba v komunikácii s ľuďmi a nadšenie pre obchod.

Ak sa nájdeš v týchto bodoch, si pre nás ten pravý/á:
* si nie len výrečný, ale aj trpezlivý človek,
* si pracant, ktorý zvládne robiť občas aj viac vecí naraz a nerobí mu problém pracovať aj počas víkendov,
* máš záujem o bankovníctvo a nebojíš sa učiť nové veci,
* si človek, ktorého motivuje vlastný úspech.
A k tomu všetkému stačí, ak máš SŠ vzdelanie s maturitou.

NA AKÉ BENEFTY SA MÔŽEŠ TEŠIŤ:

Svojim zamestnancom dávame vždy len to najlepšie. U nás si užiješ more zamestnaneckých výhod.

Čaká Ťa:
* 10 dní dovolenky nad rámec zákona,
* náš účet zdarma & iné zvýhodnené produkty banky aj dcér,
* Multisport karta,
* nárok na stravný lístok máš aj v čase neprítomnosti na pracovisku,
* príspevok do benefitného systému Cafeteria,
* príspevok pri práce neschopnosti,
* darčekové poukážky pri príležitosti Dňa detí a pracovných jubileí,
* skvelých kolegov a nadriadeného, s ktorými to nebude len o práci.

Sme banka, kde ľudský prístup je jedným z našich pilierov.
Chceš vedieť viac? Pozri sa do záložky Benefity.

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

* Miesto práce - v našich priestoroch v Karlovke nájdeš okrem svojho pracovného miesta aj obývačku, kde môžeš počas dňa načerpať nové sily, zahrať si kalčeto, či basket.
* Tvoj plat sa bude skladať z dvoch zložiek: základná mzda 900€ brutto a atraktívna variabilná mesačná odmena v priemernej výške 250€ v závislosti od plnenia Tvojho obchodného plánu. A to nie je všetko! Hornú hranicu u nás nenájdeš a preto si môžeš zarobiť na variabilnej zložke ešte omnoho viac.
* Pracovný čas – klientom sme k dispozícii od pondelka do piatku v čase od 8:00 do 19:00 a cez víkendy od 9:00 do 17:00. S kolegami si plánujeme 8-hodinové zmeny, o ktorých Ti povieme viac na pracovnom pohovore.
* Zamestnáme Ťa na trvalý pracovný pomer.
* Na termíne Tvojho nástupu sa dohodneme.

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ

Všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem o našu pozíciu a spoločnosť, ďakujeme.
* Tvoja prihláška na túto pozíciu začína kliknutím na tlačidlo „odpovedať“ na konci toho inzerátu.
* Starostlivo si prečítame každý životopis. Budeme radi, ak sa o tebe dozvieme čo najviac.
* Všetkým vám, ktorí sa prihlásite, odpovieme najneskôr do dvoch týždňov, či sme pre Vás našli zaujímavú pozíciu u nás. Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov však budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ostatným odpovieme e-mailom.
Za pochopenie vopred ďakujeme.
HR tím Poštovej banky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme najdostupnejšou bankou na Slovensku – všade tam, kde nás klienti potrebujú. Nájdeš nás na 1500 poštách vo veľkých mestách, ale aj v tých najmenších dedinách.Na cca 150 z nich sa nachádza plnohodnotné pracovisko Poštovej banky. Na trhu pôsobíme už od roku 1993 a veríme, že tie ďalšie roky budeš súčasťou našej banky aj ty.

Poštová banka je odštepným závodom 365.bank, a.s.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov