Pridať inzerát

Brigádnik v call centre pre Poštovú banku (m/ž)

Poštová banka

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 4 EUR/hod.
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aké výzvy ťa čakajú a čo budeš na tejto brigádnickej pozícii robiť?

Na tejto pozícii by si sa venoval/a našim parádnym klientom.

Môžeš sa tešiť na:
* komunikáciu s existujúcimi aj potenciálnymi klientmi Poštovej banky - najčastejšie formou telefonického rozhovoru, e-mailu, alebo chatu cez appku,
* poskytovanie priateľskej pomoci klientom pri otázkach týkajúcich sa našej appky,
* nachádzanie najvhodnejšieho riešenia v podobe ponúk rôznych bankových služieb či produktov pre našich klientov,
* jednoducho na vytváranie vzťahov s našimi klientmi – bol/a by si im priateľom, radcom aj pomocníkom v jednom,

ČO POTREBUJEŠ?

Na to, aby si sa stal/a členom nášho tímu, je dôležitý dar reči, záľuba v komunikácii s ľuďmi a nadšenie pre obchod.

Ak sa nájdeš v týchto bodoch, si pre nás ten pravý/á:
* si nie len výrečný, ale aj trpezlivý človek,
* si pracant, ktorý zvládne robiť občas aj viac vecí naraz a nerobí mu problém pracovať aj počas víkendov,
* máš záujem o bankovníctvo a nebojíš sa učiť nové veci,
* si človek, ktorého motivuje vlastný úspech.

A k tomu všetkému stačí, ak si aktuálne študent vysokej školy a hľadáš si brigádu na leto a možno aj počas školského roka (po vzájomnej dohode).

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

* Miesto práce - v našich priestoroch v Karlovke nájdeš okrem svojho pracovného miesta aj obývačku, kde môžeš počas dňa načerpať nové sily, zahrať si kalčeto, či basket.
* Tvoj plat sa bude skladať z hodinovej mzdy vo výške 4 €.
* Pracovný čas – klientom sme k dispozícii od pondelka do piatku v čase od 8:00 do 19:00 a cez víkendy od 9:00 do 17:00. O tvojej pracovnej dobe radi pokecamé viac na pracovnom pohovore.
* Zamestnáme Ťa na dohodu o brigádnickej práci študenta.
* Na termíne Tvojho nástupu sa spoločne dohodneme.

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ

Všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem o našu pozíciu a spoločnosť, ďakujeme.

* Tvoja prihláška na túto pozíciu začína kliknutím na tlačidlo „odpovedať“ na konci toho inzerátu.
* Starostlivo si prečítame každý životopis. Budeme radi, ak sa o tebe dozvieme čo najviac.
* Všetkým vám, ktorí sa prihlásite, odpovieme najneskôr do dvoch týždňov, či sme pre Vás našli zaujímavú pozíciu u nás. Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov však budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ostatným odpovieme e-mailom.

V prípade, že máš gmail, sleduj prosím záložku Propagácie/Promotions.

Za pochopenie vopred ďakujeme.

HR tím Poštovej banky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme najdostupnejšou bankou na Slovensku – všade tam, kde nás klienti potrebujú. Nájdeš nás na 1500 poštách vo veľkých mestách, ale aj v tých najmenších dedinách.Na cca 150 z nich sa nachádza plnohodnotné pracovisko Poštovej banky. Na trhu pôsobíme už od roku 1993 a veríme, že tie ďalšie roky budeš súčasťou našej banky aj ty.

Poštová banka je odštepným závodom 365.bank, a.s.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov