Pridať inzerát

Data scientist

Poštová banka

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 900 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš záľubu v hľadaní odpovedí v obrovskom množstve dát pomocou matematicko-štatistických modelov alebo využitím Machine Learning modelov, tak hľadáme práve Teba. Ak Ťa naša pozícia zaujala, čítaj ďalej:)

Čomu sa budeš venovať na tejto pozícii?

Ako Data scientist budeš pripravovať modely, ktoré zefektívnia naše marketingové kampane a lifecycle manažment klientskej bázy. To znamená, že okrem iného budeš mať na starosti najmä:

* Podporovať interné projekty pomocou Data Science aktivít;
* Mať na starosti dizajn a tvorbu predikčných modelov založených na širokej škále machine learningových prístupov s využitím najnovších trendov;
* Budovať robustné Data Science riešenia od základu – poznanie dát, úprava dát, konštrukcia modelov a nasadenie do prevádzky;
* Analyzovať výkonnosť implementovaných modelov a nastavenie ich pravidelnej rekalibrácie.

Koho hľadáme?

Hľadáme hlavne parťáka, ktorý rovnako ako my, chce nášmu klientovi priniesť to najlepšie. Preto pre túto pozíciu potrebuješ najmä:

* Skúsenosť s programovacím jazykom Python (ideálne v prostredí Jupiter);
* Znalosť štandardných knižníc v oblasti analytiky: Pandas, Scikit-Learn;
* Silné zameranie na riešenie analytických problémov;
* Ochota vzdelávať sa v nových Data Science prístupoch a aplikovať ich v praxi;
* Ovládanie SQL jazyka;
* Vysokoškolské vzdelania 2. stupňa;
* Anglický jazyk min. B1 úroveň.

Čo ti ponúkame?

Svojim zamestnancom dávame vždy len to najlepšie. U nás si užiješ more zamestnaneckých výhod.
Navyše, v systéme odmeňovania Cafeteria si ich môžeš vyskladať podľa seba.
Chceš vedieť viac? Stačí jeden klik : https://www.postovabanka.sk/kariera/...

Ďalšie informácie o práci

Sídlime v krásnom prostredí pri Dunaji v River Parku na Dvořákovom nábreží.
Na termíne nástupu sa určite dohodneme – aj keď pre nás ideálne čím skôr tým lepšie.
Platové podmienky sú základná mzda od 1 900 € plus variabilná zložka na ročnej báze (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta).
Práca je plný úväzok s trojmesačnou skúšobnou dobou.

Tvoja prihláška na túto pozíciu by mala obsahovať životopis, ale plnohodnotnou náhradou môže byť aj link na Tvoj LinkedIn profil, ktorý obsahuje potrebné informácie.

Tešíme sa na Teba a skoro Ťa budeme informovať o priebehu výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

0

Sme najdostupnejšou bankou na Slovensku – všade tam, kde nás klienti potrebujú. Nájdeš nás na 1500 poštách vo veľkých mestách, ale aj v tých najmenších dedinách.Na cca 150 z nich sa nachádza plnohodnotné pracovisko Poštovej banky. Na trhu pôsobíme už od roku 1993 a veríme, že tie ďalšie roky budeš súčasťou našej banky aj ty.

Poštová banka je odštepným závodom 365.bank, a.s.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Poštová banka, a.s., Oddelenie daní a fakturácie
Dvořákovo nábrežie 4
818 02 Bratislava