Pridať inzerát

Produktový manažér pre daily banking

Poštová banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa digitál a vieš čo znamená „daily banking“? Ak Ti platby, karty a sporenia nie sú cudzie, potom do nášho tímu riadenia digitálneho bankovníctva hľadáme práve Teba :) Čítaj ďalej a dozvieš sa, čo všetko práca u nás obnáša.

Čomu sa budeš venovať na tejto pozícii?

Ako Produktový manažér pre daily banking budeš mať kľúčovú úlohu pre digitálne kanály 365.bank. To znamená, že okrem iného budeš mať na starosti najmä:

* Starostlivosť o daily banking produkty v oblasti digitálneho bankovníctva ako napríklad Sporenie, Syslenie, platobné karty a Peniaze s5;
* Návrh a implementáciu digitálnych zážitkov pre klientov;
* Konceptuálne prepájať produktový manažment, marketing, user experience s realitou za účelom vytvárať funkčné riešenia vhodné pre digitálne kanály;
* Aktívne obhajovať svoje riešenia pri komunikácii so zainteresovanými stranami (produktový manažment, právne & compliance, security a pod.) s cieľom navrhnúť čo najlepší zážitok pre klienta;
* Testovať produktové a procesné riešenia;
* Prezentovať navrhované koncepty pred manažmentom s dôrazom na zadefinovanú obchodnú stratégiu.

Koho hľadáme?

Hľadáme hlavne parťáka, ktorý rovnako ako my, chce nášmu klientovi priniesť to najlepšie. Preto pre túto pozíciu potrebuješ najmä:

* Skúsenosť s depozitnými produktami;
* Práca s dokumentami, tabuľkami a prezentáciami (MS Word, MS Excel, MS Powerpoint – pokročilý/expert);
* Analytické myslenie;
* Tvorivosť a kreativitu, schopnosť prichádzať s riešeniami;
* Orientácia na výsledok;
* Záujem, drive a „proof“ robiť tie najlepšie veci na trhu;
* Schopnosť prinášať riešenia aj v neideálnych podmienkach;
* Byť tímový hráč;
* Anglický jazyk na úrovni B2 (a viac :) ).

Čo ti ponúkame?

Svojim zamestnancom dávame vždy len to najlepšie. U nás si užiješ more zamestnaneckých výhod.
Navyše, v systéme odmeňovania Cafeteria si ich môžeš vyskladať podľa seba.
Chceš vedieť viac? Stačí jeden klik : https://www.postovabanka.sk/kariera/...

Ďalšie informácie o práci

Sídlime v krásnom prostredí pri Dunaji v River Parku na Dvořákovom nábreží.
Na termíne nástupu sa určite dohodneme – aj keď pre nás ideálne čím skôr tým lepšie.
Platové podmienky sú základná mzda od 1700 € plus variabilná zložka na ročnej báze (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta).
Práca je plný úväzok s trojmesačnou skúšobnou dobou.

Tvoja prihláška na túto pozíciu by mala obsahovať životopis, ale plnohodnotnou náhradou môže byť aj link na Tvoj LinkedIn profil, ktorý obsahuje potrebné informácie.

Tešíme sa na Teba a skoro Ťa budeme informovať o priebehu výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Poštová banka vám ponúka priestor pre realizáciu vlastných riešení a príležitosť podieľať sa na raste banky. Naštartujte svoju budúcnosť s nami a staňte sa aj vy súčasťou mladého a dynamického tímu ľudí, ktorý stojí za úspechmi našej banky. Sme starostlivá banka. Sme zrozumiteľná banka. Sme dostupná banka. Sme slovenská banka.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava