Pridať inzerát

DMS administrátor

Poštová banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 900 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o pracovnej ponuke
Máš analytické myslenie? Považuješ sa za samostatného, zodpovedného človeka, ktorý vyniká v komunikácii, a zároveň spĺňaš aj tieto požiadavky? :

- Praktické skúsenosti s prevádzkovaním a správou DMS minimálne 2 roky (znalosť platformy Form Flow Server alebo DocsMaster 602 DMS výhodou) napríklad: nastavovanie užívateľov a oprávnení, správa číselníkov a procesov, sledovanie a vyhodnocovanie funkčnosti a performance, riešenie užívateľských problémov, práca s log súbormi, správa certifikátov, integrácie na ďalšie systémy
- Základná znalosť MS Windows server, MS SQL server prostredí
- Skúsenosti s IIS webserver a programovaním v PHP výhodou
- Práca s JIRA a Confuence výhodou – užívateľ
- Praktické skúsenosti v oblasti integrácie IT systémov prostredníctvom webservices výhodou
- Anglický jazyk – štúdium dokumentov

Bol/a by si zodpovedný/á za tieto činnosti:
• Prevádzka a správa Document Management Systému pracujúcom na platforme Form Flow Server/DocsMaster 602
• Nastavovanie užívateľov a oprávnení
• Správa číselníkov a procesov
• Sledovanie a vyhodnocovanie monitoringu funkčnosti a performance DMS
• Riešenie užívateľských problémov a funkčných bugov – poskytovanie L2 podpory prostredníctvom JIRA
• Práca s log súbormi – vyhľadávanie logov a ich analýza
• Správa certifikátov – sledovanie platnosti certifikátov a ich update
• Riešenie integrácie DMS na ďalšie systémy – v spolupráci s dodávateľom DMS
• Podpora užívateľov
• Spolupráca s testermi a analytikmi
• Príprava návrhov na rozvoj a optimalizáciu prevádzky DMS
• Komunikácia s dodávateľom DMS – implementácia zmenových požiadaviek a zabezpečovanie L3 podpory

Čo ponúkame my?
Svojim zamestnancom dávame vždy len to najlepšie. U nás si užijete more zamestnaneckých výhod.

Navyše, v systéme odmeňovania Cafeteria si ich môžete vyskladať podľa seba.

Chcete vedieť viac? Stačí jeden klik :

Informácie o výberovom konaní
  • Miesto práce: Dvořákovo nábrežie 4, Bratislava
  • Termín nástupu: dohodou
  • Mzdové podmienky: 1900 eur/mes. (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)
  • Doba určitá: 1 rok (v prípade spokojnosti možnosť predĺženia na dobu neurčitú)
  • Skúšobná doba: 3 mesiace

Sídlime v krásnom prostredí pri Dunaji v River Parku na Dvořákovom nábreží. Na termíne nástupu sa určite dohodneme – aj keď pre nás ideálne čím skôr tým lepšie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Poštová banka vám ponúka priestor pre realizáciu vlastných riešení a príležitosť podieľať sa na raste banky. Naštartujte svoju budúcnosť s nami a staňte sa aj vy súčasťou mladého a dynamického tímu ľudí, ktorý stojí za úspechmi našej banky. Sme starostlivá banka. Sme zrozumiteľná banka. Sme dostupná banka. Sme slovenská banka.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava