Pridať inzerát

Lektor v poštovej banke – soft skills a manažérsky rozvoj

Poštová banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lektor
Je vzdelávanie a rozvoj druhých tvojou vášňou ? Tak poď k nám a staň sa súčasťou nášho super lektorského tímu.

Hľadáme práve Teba, ak:
  • dokážeš nadchnúť a motivovať
  • máš skúsenosti s tvorbou a vedením školení tzv. soft skills (komunikácia, vedenie porád, delegovanie, spätná väzba) aspoň 2 roky
  • dokážeš navnímať nové témy, inšpirácie a transformovať ich do rozvojových aktivít
  • si povestný výbornými prezentačnými zručnosťami a príjemným vystupovaním
  • koučing, mentoring a konzultácie ti nie sú cudzie
  • záleží ti na budovaní dlhodobých vzťahov
  • máš potrebu sa neustále rozvíjať
  • elearning a powerpoint nie sú pre teba cudzie slová

Čo Ťa u nás čaká?
Tím šikovných, odhodlaných a nadšených kolegov, spolu s ktorými sa budeš venovať rozvojovým potrebám našich zamestnancov, pomáhať im zlepšovať ich zručnosti, rozširovať vedomosti, či meniť postoje.

Budeš sa podieľať na tvorbe konceptov vzdelávania a rozvoja, tvorbe obsahu školení a workshopov a lektorsky zastrešovať školenia manažérskych a soft skills (mäkkých zručností) pre manažment a zamestnancov ústredia spoločnosti, ale aj retailovej siete.

Momentálne máme spustené štruktúrované rozvojové programy (prezenčne aj online) pod hlavičkou Internej univerzity Poštovej banky, na ktorých by si sa taktiež lektorsky a koncepčne podieľal.

Uvítame ak:
  • máš skúsenosti s prípravou a vedením soft skills vzdelávania tréningami, worshopmi, elearningami a webinármi
  • spolupracoval si v tíme lektorov, trénerov, koučov a konzultantov
  • diplom z VŠ máš vo vrecku (humanitné vedy, manažment, bankovníctvo/finančníctvo výhodou)

Informácie o pracovnom mieste
  • miesto práce: Bratislava s cestovaním po SR
  • na termíne tvojho nástupu sa dohodneme

Čo Ti ponúkame my?
Svojim zamestnancom dávame vždy len to najlepšie. U nás si užijete more zamestnaneckých výhod.
Navyše, v systéme odmeňovania Cafeteria si ich môžete vyskladať podľa seba.
Chcete vedieť viac? Stačí jeden klik:

Oslovila Ťa naša ponuka? Daj nám o sebe čo najskôr vedieť prostredníctvom životopisu alebo linku na Tvoj LinkedIn profil, radi sa o Tebe dozvieme čo najviac. Všetkým záujemcom odpovieme najneskôr do dvoch týždňov. Tešíme sa na Teba!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Poštová banka vám ponúka priestor pre realizáciu vlastných riešení a príležitosť podieľať sa na raste banky. Naštartujte svoju budúcnosť s nami a staňte sa aj vy súčasťou mladého a dynamického tímu ľudí, ktorý stojí za úspechmi našej banky. Sme starostlivá banka. Sme zrozumiteľná banka. Sme dostupná banka. Sme slovenská banka.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava