Pridať inzerát

Lektor/ka pre obchodné siete Poštovej banky

Poštová banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lektor, lektorka
Chceš odovzdávať svoje získané vedomosti, zručnosti a vzdelávať svojich kolegov? Si obchodníkom telom aj dušou? Do nášho tímu skvelých lektorov hľadáme nového kolegu.

Hľadáme práve Teba, ak:
  • sa zaujímaš o klientov a si orientovaný na kvalitu zákazníckej kúsenosti (CX)
  • záleží ti na budovaní dlhodobých vzťahov
  • si povestný výbornými prezentačnými zručnosťami a príjemným vystupovaním
  • koučing, mentoring a konzultácie sú pre teba bežne formy práce
  • máš potrebu sa neustále vzdelávať
  • rýchlo sa orientuješ v počítačových systémoch a aplikáciách
  • elearning a webináre nie sú pre teba cudzie slová

Čo Ťa u nás čaká?
Čaká na teba tím šikovných, odhodlaných a nadšených kolegov, spolu s ktorými sa budeš venovať potrebám našich interných klientov, pomáhať im vylepšovať ich predajné zručnosti, učiť ich naše systémy a produkty, poznať a pracovať podľa nastavených procesov a budovať z nich skvelých poradcov a predajcov.

Uvítame ak:
  • máš prax v oblasti aktívneho predaja (výhodou predaj bankových produktov a služieb);
  • máš prax v mentorovaní/zaúčaní kolegov
  • máš prax v riadení, prípadne skúsenosť so zastupovaním manažéra
  • zaujímaš sa o oblasť bankovníctva/finančníctva;
  • zaujímaš sa o rôzne techniky vo svete predaja;
  • predaj ťa baví, dokážeš nadchnúť a motivovať ľudí okolo seba
  • si ochotný na sebe pracovať, učiť sa a byť NAJLEPŠÍ z NAJLEPŠÍCH a odovzdávať best practice
  • si aktívny vodič

  • miesto práce: primárne Bratislava s možnosťou cestovania v rámci SR
  • na termíne Tvojho nástupu sa dohodneme

Čo Ti ponúkame my?
Svojim zamestnancom dávame vždy len to najlepšie. U nás si užijete more zamestnaneckých výhod.
Navyše, v systéme odmeňovania Cafeteria si ich môžete vyskladať podľa seba.
Chcete vedieť viac? Stačí jeden klik:

Oslovila Ťa naša ponuka? Daj nám o sebe čo najskôr vedieť prostredníctvom životopisu alebo linku na Váš LinkedIn profil, radi sa o Tebe dozvieme čo najviac. Všetkým záujemcom odpovieme najneskôr do dvoch týždňov. Tešíme sa na Teba!

Požiadavky na zamestnanca

Poštová banka vám ponúka priestor pre realizáciu vlastných riešení a príležitosť podieľať sa na raste banky. Naštartujte svoju budúcnosť s nami a staňte sa aj vy súčasťou mladého a dynamického tímu ľudí, ktorý stojí za úspechmi našej banky. Sme starostlivá banka. Sme zrozumiteľná banka. Sme dostupná banka. Sme slovenská banka.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava