Pridať inzerát

Pekár / Pekárka

PostBakery s. r. o.

  • Miesto práce: Biznis Centrum Poštová 1, Poštová, Žilina-Vlčince
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7 EUR/hod.
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného pekára alebo pekárku, ktorí s nami zdieľa nadšenie pre toto krásne remeslo.
Ak sa nebojíš experimentovať a púšťať sa do nových inšpiratívnych vecí, táto práca je presne pre Teba. Ponúkame prácu kreatívnej duši, ktorej láska k pečeniu nepozná hraníc

- ručná príprava a pečenie kvaskového chleba, bagiet, pečiva, sladkého pečiva, atď.
- kontrola priebežného a konečného výsledku pečenia
- maximalizácia využitia surovín a minimalizácia odpisov
- obsluha a údržba pekárenských strojov
- dodržiavanie hygienických štandardov a postupov
- možnosť sebarealizácie a využitia vlastnej kreativity

Aktuálne pracujeme nočné, teda od 20:00 do 04:00 od nedele do štvrtku.
Aby sme mali predajničku zásobenú čerstvým pečivom od pondelka do piatku.
Sviatky a víkendy oddychujeme.

- individuálny prístup manažmentu
- priestor pre sebarealizáciu
- otvorenosť kreatívnym riešeniam
- možnosť získania nových pracovných skúseností
- stabilné zamestnanie
- motivujúce ohodnotenie
- 20% zľava na nákupy v predajni

Prosím Vás, aby ste nám najprv ZASLALI Váš životopis. Vybraným uchádzačom sa ozveme do 3 pracovných dní s pozvaním na osobný pohovor. Zvyšným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

pekárenská a cukrárenská výroba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme nová remeselná pekárnička V Žiline, s malou predajničkou venovanou lokálnym dodávateľom.