Pridať inzerát

Account Manager

POS Media Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Reding Tower 2, Račianska 153, Rača
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 2 200 EUR/mesiacmzda sa skladá zo základnej mzdy, osobnej odmeny z predaja a kvartálnych bonusov a jej výška závisí od plnenia plánu a pracovných skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hľadanie nových a potencionálnych klientov
- hľadanie optimálnych riešení pre klienta, reagovanie na ich potreby a spracovávanie požiadaviek
- príprava a konzultácia objednávok a tvorba kalkulácií
- vytváranie a udržiavanie dobrých vzťahov s klientami
- monitoring vývoja trhu a konkurencie
- priebežná evidencia a príprava reportov a štatistík
- prezentácia spoločnosti a vyjednávanie podmienok spolupráce

- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- výučba angličtiny, raz do týždňa v kancelárskych priestoroch spoločnosti
- firemný notebook a mobilný telefón
- práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti so silným know-how v oblasti jej pôsobenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na obdobnej pozícii, orientácia v online marketingu, cieľavedomosť, samostatnosť, snaha dosahovať dobré výsledky, komunikatívnosť, trpezlivosť, pozitívny prístup, profesionálne a slušné vystupovanie, proklientský prístup, schopnosť zvládať stresové situácie, organizačné schopnosti a schopnosť operatívne a efektívne riešiť vzniknuté situácie.

POS Media Slovakia je reklamná agentúra a popredný dodávateľ jedinečných reklamných riešení v mieste predaja a v interiéroch. Patrí do skupiny POS Media Group, ktorá pôsobí na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Rumunsku, Poľsku, na Ukrajine a v Rusku. Oblasti nášho pôsobenia sú hypermarkety a supermarkety, školy a tento rok sme spustili aj náš nový projekt, influencer marketing a reklamu v lekárňach. Spoluprácou s významnými medzinárodnými sieťami vieme našim klientom zabezpečiť komunikáciu v 272 predajniach obchodných reťazcov Kaufland, Billa a COOP po celom Slovensku, na 126 stredných školách a 120 univerzitách so zásahom viac ako 500 000 študentov a na sociálnej sieti Instagram.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Reding Tower 2 , Račianska 153
831 54 Bratislava - mestská časť Rača