Pridať inzerát

ERP Team Leader / Odoo Functional Lead

Port Cities International Limited

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 500 EUR/mesiacUvedená základná mzda je minimálna mzda a môže byť vyššia. + Ročné bonusy do výšky 10'500 Eur.
  • Termín nástupu: 01/09/2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Port Cities otvára novú pobočku v Bratislava a hľadá konzultantov pre svoje implementačné IT projekty.

Čo bude Tvoja pracovná náplň?
● Viesť tím Odoo analytikov v Slovenskej pobočke Port Cities
● Viesť analytický tím na projektoch implementácie Odoo ERP systémov
● Analyzovať potreby zákazníkov
● Spoluvytvárať nové business riešenia, navrhovať nové procesy pre klientov
● Pracovať na projektoch, ktoré máme vo Francúzsku, Anglicku, Austrálii, Japonsku alebo na Slovensku

● Pracujeme zo Slovenska, takže Ťa nebudeme nútiť cestovať
● Ak ale budeš chcieť, pošleme Ťa kam si povieš - napríklad na týždňovú pracovnú cestu do Francúzska alebo na niekoľko-mesačnú študijnú cestu za našimi kolegami do Ázie alebo do Ameriky.

O nás
Port Cities je globálna IT konzultačná spoločnosť, ktorá sa zameriava na implementáciu systému Odoo ERP, poskytuje business poradenstvo a IT poradenstvo a IT podporu, hostingové riešenia a systémovú integráciu.

Vylepšujeme firemnú efektivitu pomocou smart IT riešení. S takmer 25 ročnou skúsenosťou na trhu, od nášho vzniku v rolu 1997, sme pomohli rásť množstvu fieriem a spolu s ich úspechom sme vyrástli na medzinárodnú firmu s viac ako 200 zamestnancami na 4 kontinentoch.

Port Cities bolo ocenené ako najlepší Odoo Partner v regióne APAC v posledných troch rokoch (2019, 2020, 2021) a v súčastnosti sme oficiálnym partnerom Odoo v 12 krajinách sveta.

● Výkonnostný bonus a tímový bonus
● Pružná pracovná doba - nemusíš vstávať na 8. ráno :)
● Dni na home office - chceme sa stretávať aj osobne, ale môžeš pracovať aj z domu
● Globálne prostredie - 15 krajín, 4 kontinenty + nová kancelária na Slovensku!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.9.2022 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Odoo - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

- ERP konzultant(ka) / ERP projektový(á) manažér(ka) / IT project manager(ka)

- Znalosť ERP Odoo, alebo obdobného ERP riešenia (SAP, Oracle, Microsoft Dynamics, etc.) z pozície konzultanta, analytika alebo developera je nevyhnutná.

- Záujem zastrešiť rozrastajúci sa tím konzultantov a analytikov
- Záujem funkčne viesť implementačné Odoo projekty

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov