Pridať inzerát

Špecialista údržby- laserové zváranie Li-Ion modulov

Porsche Werkzeugbau s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Horná Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 2 200 EUR/mesiac+ variabilná zložka tvorená kvartálnymi odmenami a 13. mzdou. Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného uchádzača.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nepremeškaj príležitosť a buď súčasťou inovatívneho projektu Porsche ! Rozhodni ešte dnes o svojej budúcnosti a pridaj sa do nášho tímu. Buď spolu s nami pri zrode elektromobility na Slovensku!

Čo bude Tvojou pracovnou náplňou?

- zodpovednosť za technologický proces laserového zvárania,
- nastavenie a optimalizácia výrobných liniek pre automobilový priemysel s cieľom dosiahnutia kvalitatívnych kritérií (geometria, pevnosť, povrch),
- posudzovanie pevnosti spájaných dielov podľa prislúchajúcich noriem laserového zvárania,
- plánovanie a koordinácia nábehu laserových zariadení pre diely automobilov počas celého obdobia nábehu produktu,
- nastavenie a optimalizácia zváracích zariadení (úprava robotických programov, nastavenie parametrov zvárania, kalibrácia parametrov laserov, ...)
- účasť sa technických jednaniach so zákazníkom a auditoch,
- podieľanie sa na tvorbe dokumentácie: vizualizácie, prac. postupy, atď.
- návrh a realizácia nápravných opatrení, na zabezpečenie kvality vyrábaných produktov,

Pridaj sa k nám a okrem práce v stabilnej, mladej a rozvíjajúcej sa spoločnosti patriacej do koncernu Porsche získaj aj ďalšie benefity a výhody :
- moderné a medzinárodné pracovné prostredie
- vzdelávacie kury a školenia,
- odborný a profesijný rast,
- kvartálne odmeny,
- 13.mzda,
- ročný bonus,
- flexibilný pracovný čas,
- kultúrne a športové podujatia,

Informácie o výberovom konaní

Pre zaradenie do výberového konania požadujeme:
- životopis bez fotografie
- súhlas so spracovaním osobných údajov
Prílohy o štúdiu, projektoch, fotografie a podobné dokumenty, ktoré obsahujú osobné údaje a citlivé informácie o projektoch iných firiem, ktoré nie sú potrebné k uskutočneniu výberového konania prosíme neposielať. Všetky osobné údaje a citlivé dokumenty tretích strán budú vymazané.

Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.11.2022 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Automobilový priemysel, Kvalita výrobných procesov

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

MS Office - Základy
CAD (Catia) - Základy
Programovanie robotov ABB a KUKA - Základy
VW koncernové systémy (napr. Hyper KVS, WVM) - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Odborné nároky na uchádzača
- znalosť automatizovaných výrobných procesov v Automotive podmienkou
- skúsenosti v oblasti zvárania hliníkových dielov podmienkou
- elektrotechnická vyhláška: min. §21
- IWE certifikát zvárania

Ostatné znalosti:
Programovanie robotov ABB a KUKA (výhodou)
VW koncernové systémy (napr. Hyper KVS, WVM, ...)
Nastavovanie karosárskych výrobných liniek v automotive

- 100% záujem v obore, ochota a chuť sa ďalej vzdelávať
- flexibilita (časté nasadenie v zahraničí)
- práca v tíme a aj celkom samostatne
- technické myslenie a samostatnosť
- prozákaznicky orientovaný prístup
- analytické schopnosti / myslenie
- zmysel pre zodpovednosť a detail
- dôslednosť a iniciatívny prístup

Porsche Werkzeugbau s.r.o. vyvíja a vyrába všetky druhy lisovacích nástrojov pre výrobu dielov na karosérie.
Produkuje najzložitejšie nástroje aj pre iných renomovaných výrobcov automobilov. Okrem toho neustále rozširuje ponuku služieb, od zapracovania až po pravidelnú údržbu nástrojov.

V roku 2020 vybudovala spoločnosť Porsche Werkzeugbau s.r.o. v Hornej Strede Centrum automatizácie a robotizácie automobilovej výroby. Toto stredisko na vývoj nových progresívnych technológií je postavené na skúsených odborníkoch, ktorých úlohou je vybudovať tím s kompetenciu v oblasti vývoja, výstavby a uvedenia do prevádzky automatizovaných výrobných zariadení pre spájanie dielov karosérii a zabezpečenie špičkovej kvality spájaných zostáv.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov