Pridať inzerát

Data-koordinátor výrobných liniek pre karosáreň

Porsche Werkzeugbau s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Horná Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 000 EUR/mesiac+ variabilná zložka tvorená kvartálnymi odmenami a 13. mzdou. Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného uchádzača.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- projektovanie výrobných liniek v ich prvotnej fáze tzv. SE-Phase cez virtuálne plánovanie v rámci výstavby výrobného zariadenia až po finálne odovzdanie zákazníkovi,
- kompletná starostlivosť o digitalizáciu v rámci programu Tecnomatix Process Designer, podpora pri tvorbe layoutu výrobného zariadenia,
- detailné digitálne plánovanie a definícia jednotlivých komponentov v layoute (roboty, nástroje, zariadenia, bezpečnostné prvky, atď.)
- príprava, tvorba a generovanie kalkulácií,
- tvorba a spravovanie technickej dokumentácie podľa požiadaviek zákazníka,
- podpora oddelenia výstavby vo fáze zameriavania produktu až po SOP kompletného zariadenia,
- počas celého projektu úzka spolupráca s oddelením simulácie, konštrukcie, nákupu a pod.
- pracovná pozícia vyžaduje občasné cestovanie do zahraničia (Nemecko),

- moderné a medzinárodné pracovné prostredie
- vzdelávacie kurzy a školenia,
- odborný a profesijný rast;
- kvartálne odmeny;
- 13.mzda;
- ročný bonus,
- flexibilný pracovný čas,
- kultúrne a športové podujatia,

Informácie o výberovom konaní

Pre zaradenie do výberového konania požadujeme:
- životopis bez fotografie
- súhlas so spracovaním osobných údajov

Prílohy o štúdiu, projektoch, fotografie a podobné dokumenty, ktoré obsahujú osobné údaje a citlivé informácie o projektoch iných firiem, ktoré nie sú potrebné k uskutočneniu výberového konania prosíme neposielať. Všetky osobné údaje a citlivé dokumenty tretích strán budú vymazané.

Na pohovor budú pozvaní iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Automobilový priemysel, Priemyselná automatizácia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
MicroStation - Základy
Tecnomatix Process Designer - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Odborné nároky na uchádzača:
- požadovaná znalosť softvéru Tecnomatix Process Designer
- znalosť softvéru Microstation je výhodou
- znalosť systému Hyper KVS a procesov vo VW koncerne je výhodou
- znalosť moderných spájacích technológií pre karosáreň je výhodou
- skúsenosť s nábehom novej linky a aj integrácií (predsériové plánovanie)
- znalosť automatizovaných výrobných procesov v Automotive
- nemecký jazyk je podmienkou

- dobré organizačné a plánovacie schopnosti,
- dobré komunikačné a prezentačné zručnosti,
- flexibilita a ochota cestovať do zahraničia,
- analytické myslenie
- Práca v tíme, samostatnosť , zodpovednosť a precíznosť, orientácia v procesoch
- dôslednosť a iniciatívny prístup

Porsche Werkzeugbau s.r.o. vyvíja a vyrába všetky druhy lisovacích nástrojov pre výrobu dielov na karosérie.
Produkuje najzložitejšie nástroje aj pre iných renomovaných výrobcov automobilov. Okrem toho neustále rozširuje ponuku služieb, od zapracovania až po pravidelnú údržbu nástrojov.

V roku 2020 vybudovala spoločnosť Porsche Werkzeugbau s.r.o. v Hornej Strede Centrum automatizácie a robotizácie automobilovej výroby. Toto stredisko na vývoj nových progresívnych technológií je postavené na skúsených odborníkoch, ktorých úlohou je vybudovať tím s kompetenciu v oblasti vývoja, výstavby a uvedenia do prevádzky automatizovaných výrobných zariadení pre spájanie dielov karosérii a zabezpečenie špičkovej kvality spájaných zostáv.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov