Pridať inzerát

Špecialista testovania Li-Ion modulov

Porsche Werkzeugbau s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Horná Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiac+ variabilná zložka tvorená kvartálnymi odmenami a 13. mzdou. Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného uchádzača.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie, koordinácia, analýza, posúdenie kvality a dokumentácia testovacích aktivít v oblasti Li-Ion modulov v automobilovom priemysle
- zodpovedný za proces testovania Li-Ion modulov vysokým napätím (VN)
- zodpovedný za dodržiavanie BOZP pri testovaní VN
- spolupodieľa sa na vývoji produktu (formou určovania kvalitatívnych kritérií, testovacích scenárov, skúšobných plánov a pod.)
- zodpovedný za proces testovania výsledného produktu a následné uvoľnenie produktu z pohľadu elektrických parametrov
- navrhuje nápravné opatrenia v prípade nevyhovujúcich výsledkov testov
- zodpovedný za skúšobné a meracie procesy pri nábehu výrobnej linky
- zodpovedný za vyplnenie a aktuálnosť kvalitatívnej dokumentácie procesov
- zaznamenáva, vyhodnocuje a reportuje nadriadeným výsledky meraní a testov
- komunikácia požiadaviek s meracím strediskom, technológom a ostatnými oddeleniami (konštrukcia, výroba, plánovanie, ...) a vývojovým centrom v Nemecku
- zúčastňuje sa technických jednaní a kontrolných dní výrobných liniek
- koordinácia špecialistov testovania Li-Ion modulov

- motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti od pracovných skúseností uchádzača v danom odbore
- tvorivá práca na novovznikajúcom produkte + byť súčasťou jeho vývoja
- kvartálne ohodnotenie nad rámec základnej mzdy
- možnosti odborného a kariérneho rastu
- bohatý sociálny program
- flexibilný pracovný čas
- jazykové kurzy
- 13. mzda

Informácie o výberovom konaní

Pre zaradenie do výberového konania požadujeme:
- životopis bez fotografie
- súhlas so spracovaním osobných údajov
Prílohy o štúdiu, projektoch, fotografie a podobné dokumenty, ktoré obsahujú osobné údaje a citlivé informácie o projektoch iných firiem, ktoré nie sú potrebné k uskutočneniu výberového konania prosíme neposielať. Všetky osobné údaje a citlivé dokumenty tretích strán budú vymazané.

Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, Elektronika, Silnoprúdová elektrotechnika

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MS Office - Základy
CAD ( Catia, JT2 Go) - Základy
VW koncernové systémy - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- 100% záujem v obore, ochota a chuť sa ďalej vzdelávať
- zmysel pre zodpovednosť a orientácia na kvalitu produktu
- technické myslenie a samostatnosť
- prozákaznicky orientovaný prístup
- dôslednosť a iniciatívny prístup
- práca čiastočne vyžaduje cestovanie

Odborné nároky na uchádzača
- odborná spôsobilosť podľa Vyhl. č 508/2009.: min. §22 , skupina E1 bez obmedzenia napätia
- vzdelanie v odbore : Elektrotechnika, Elektronika, Silnoprúdová elektrotechnika
- skúsenosti s testovaním produktov s VN
- skúsenosti v oblasti testov, meraní a skúšok je výhodou
- skúsenosť s výrobou Li-Ion modulov je výhodou
- skúsenosť s riadením malého tímu je výhodou

Porsche Werkzeugbau s.r.o. vyvíja a vyrába všetky druhy lisovacích nástrojov pre výrobu dielov na karosérie.
Produkuje najzložitejšie nástroje aj pre iných renomovaných výrobcov automobilov. Okrem toho neustále rozširuje ponuku služieb, od zapracovania až po pravidelnú údržbu nástrojov.

V roku 2020 vybudovala spoločnosť Porsche Werkzeugbau s.r.o. v Hornej Strede Centrum automatizácie a robotizácie automobilovej výroby. Toto stredisko na vývoj nových progresívnych technológií je postavené na skúsených odborníkoch, ktorých úlohou je vybudovať tím s kompetenciu v oblasti vývoja, výstavby a uvedenia do prevádzky automatizovaných výrobných zariadení pre spájanie dielov karosérii a zabezpečenie špičkovej kvality spájaných zostáv.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt