Pridať inzerát

Stavebný ekonóm - kontrolér

PORR s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme novú posilu, ktorej náplňou práce bude:
- vykonávanie technického controllingu zákaziek v realizácii,
- spracovanie výrobných kalkulácií v stavebnom softvéri,
- spracovanie nákladových výkonov na mesačnej báze ,
- aktívna spolupráca s ekonómom projektu pri evidencii a sledovaní nákladov a výnosov
projektu,
- aktualizácia rizík a príležitostí projektu.

• ponúkame zaškolenie na SW
• stravné lístky v plnej výške hradené zamestnávateľom
• podpora športových aktivít zamestnancov (Karta Multisport)
• jazykové kurzy a možnosť ďalšieho vzdelávania
• príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• dynamické pracovné prostredie s orientáciou na tímovú prácu, ako aj na vlastnú
iniciatívu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Odbor ekonomika, stavebníctvo

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

• komunikačné schopnosti
• logické myslenie
• výborné zručnosti MS Office
• schopnosť logicky uvažovať
• tímový hráč, flexibilita, zmysel pre detail,
systematickosť

Skupina PORR je jedna z najväčších a najstarších stavebných spoločností v Rakúsku so silným medzinárodným postavením. Či ide o pozemné staviteľstvo, inžinierske stavby, vývoj projektov, alebo cestné staviteľstvo - dokonalý reťazec tvorby hodnôt umožňuje skupine PORR a jej dcérskym spoločnostiam realizáciu komplexných projektov. Know-how našich vysoko kvalifikovaných pracovníkov je našou rozhodujúcou prednosťou v európskej súťaži.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov