Pridať inzerát

Kuchár do výroby popcornu Zigmundo

Popcorn Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vajnorská 135, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,5 - 6,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- váženie potravín
- príprava a výroba karamelu a ďalších receptov
- vypukávanie popcornu, finalizácia výroby a balenie výrobkov
- ostatné pomocné práce v kuchyni včítane sanitácie

- práca na dohodu niekoľko dní do týždňa s možnosťou vzájomnej interakcie
- flexibilný pracovný čas – nie je nutné začínať ráno o 7.00 hodine, je to otázka dohody, ale uprednostňujeme 8.00-8.30 hod.
- kreatívna a zaujímavá práca aj pri tvorbe nových receptov spoločne s majiteľmi spoločnosti
- produkty aj pre vlastnú spotrebu s 50% zľavou
- možnosť veľmi rýchleho rastu – záleží len od šikovnosti a chuti sa zlepšovať

Keďže naša spoločnosť je jediným výrobcom gourmet popcornu v strednej Európe, veľa činností je unikátnych – úspešného kandidáta zaučíme do vlastných postupov a receptov.
Hľadáme spoľahlivého kolegu, ktorý má ambíciu posunúť sa po niekoľkých mesiacoch na pozíciu hlavného kuchára/šéfa výroby a ťahať firmu spoločne s nami ďalej.
Naši zákazníci sú veľmi lojálni a táto pozícia to musí potvrdiť. :-) https://www.zigmundo.sk/hodnotenie-obchodu/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Stačí, ak máš:
- chuť pracovať a učiť sa nové veci
- si zodpovedný, spoľahlivý a načas vykonávaš svoje úlohy
- máš platný Zdravotný preukaz na prácu s potravinami a prax v oblasti kuchtenia je veľkou výhodou
- chápeš dôležitosť dodržania kvality práce a surovín vo výrobe prémiových potravín
- flexibilita a ochota sa prispôsobiť výkyvom vo výrobe

Spoločnosť Popcorn Slovakia je výrobcom gourmet popcornu s vlastnou výrobou na adrese Vajnorská 135 v Bratislave.
Produkty spoločnosti sú distribuované pod vlastnou značkou Zigmundo, registrovanou v celej EÚ.
Portfólio produktov obsahuje momentálne 7 príchutí od popcornu obaleného jemne slaným karamelom až po čokoládovo-karamelové popcorny.
Kvalita spracovania a balenia je na špičkovej úrovni a produkty su neustále inovované.

Adresa spoločnosti

Vajnorská 135
83104 Bratislava