Pridať inzerát

Obchodný referent

POPCAR EU, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vybavovanie objednávok z e-shopu
• e-mailová, telefonická a chatová komunikácia so zákazníkmi
• starostlivosť o e-shop, update produktov
• poskytovanie informácií o produktoch našim zákazníkom
• ponúkanie a predaj nášho sortimentu
• poradenstvo a riešenie požiadaviek klientov
• kontrola stavu a množstva tovaru na predajni, dopĺňanie tovaru a pod.
• zodpovednosť za správne označenie ceny, kódu a názvu tovaru
• práca s registračnou pokladňou a platobným terminálom
• podieľanie sa na inventúrach
• bežné administratívne práce, fakturácia
• komunikácia s dodávateľmi
• starostlivosť o dostupnosť tovaru - od jeho objednania až po predaj
• spracúvanie objednávok, sťažnosti, reklamácií
• predaj ťažných zariadení, prívesných vozíkov a autodoplnkov
• vypracovanie ponúk, predaj tovaru a služieb, práca s Ekonomickým softvérom Pohoda

práca v príjemnom kolektíve
možnosť profesijného rozvoja

Ak ťa naša ponuka oslovila, tak nestrácaj čas a pošli nám na adresu metanet@popcar.eu :
• životopis s fotografiou
• motivačný list
V motivačnom liste odporúčame vychádzať z osobnostných predpokladov a zručností uvedených v ponuke.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

MS Excel - Základy
Práca s počítačom - Pokročilý
Úprava grafiky - Základy
POHODA (účtovníctvo) - Základy

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• orientácia v oblasti auto-moto
• základy administrácie www/eshopy výhodou
• obchodné myslenie
• komunikačná schopnosť - písomná, telefonická, osobná na profesionálnej úrovni
• vysoko kladný vzťah k obchodnej činnosti
• komunikačné a vyjednávacie zručnosti
• časová flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť, dôslednosť

bude veľkou výhodou ak sa uchádzač vyzná alebo má / ovláda / vie / rozumie / absolvoval / má hobby:
• aktívny predaj produktov a služieb spoločnosti
• príjemné a reprezentatívne vystupovanie
• znalosť písania obchodných listov a vypracovávania individuálnych obchodných ponúk
• marketingové znalosti
• fotenie , tvorba videí / youtube, graficky design

Profil spoločnosti POPCAR EU, s.r.o.
Značka Popcar pôsobí na Slovensku od roku 1992. Počas tohto obdobia získala bohaté skúsenosti v orientovaní sa na slovenskom trhu. Spoločnosť Popcar EU, s.r.o. prevádzkuje kamennú predajňu, ktorej súčasťou je aj montážna dielňa priamo v Bratislave.

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom tovaru a služieb pre maloobchod i veľkoobchod.

Ponúkame:
predaj a montáž ťažných zariadení;
predaj, servis a požičovňa prívesných vozíkov;
predaj strešných nosičov, nosičov bicyklov, autodoplnkov a autokozmetiky;
predaj a požičovňa autoboxov; - predaj a montáž autopoťahov na mieru.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kresánkova 3346/11
841 05 Bratislava