Osobný maklér - obchodovanie s nehnuteľnosťami. Príjem od prvého dňa spolupráce!

PonukaByvania.sk

  • Miesto práce: Dostojevského rad 20, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 300 EUR/mesiacHorný limit vášho zárobku nikto nebrzdí

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

OD PRVÉHO DŇA vám v rámci vášho štartu a zaškolenia zveríme OBCHODNÝ PRÍPAD S REÁLNOU NEHNUTEĽNOSŤOU = príjem od prvého dňa!

? Ste osobnosť hľadajúca novú výzvu a osobný rast?
? Baví vás rozprávať sa a stretávať sa s ľuďmi a ešte byť za to skvele platený?
? Máte základnú skúsenosť s obchodom?
? Premýšľate o tom, ako to s realitami vlastne funguje?
? Váš potenciál nie je využitý a v práci sa cítite nedocenení?
? Beriete prácu ako výzvu a úspech je vám odmenou?
? Je možné, že vaše schopnosti prevažujú nad formálnou skúsenosťou v životopise?
? Máte predošlú skúsenosť z realít, no neuspeli ste, aj keď ste robili všetko, čo sa od vás vyžadovalo?
? Alebo sa plánujete presťahovať do Bratislavy a hľadáte nové pôsobisko?

Ak ste aspoň raz súhlasne prikývli, toto je výzva pre vás:
* zaúčať sa budete na vlastných obchodných prípadoch, ktoré Vám hneď od začiatku pridelíme
* práca s existujúcou skupinou klientov
* konzultácie a poradenstvo v sektore rezidenčných nehnuteľností v Bratislave a okolí
* obchodná prezentácia nehnuteľností klientom
* účasť na obchodných stretnutiach
* po zapracovaní vedenie obchodných prípadov pri realitných transakciách

VŠETKO, čo pre úspech potrebujete, VÁS NAUČÍME.

! atraktívna a dynamická práca
! jedinečná šanca zúčastňovať sa úplne nového konceptu predaja nehnuteľností
! výnimočná príležitosť vybudovať si kariéru v realitách spôsobom obvyklým na vyspelých realitných trhoch
! priestor na budovanie si vlastného mena ako odborníka
! práca pre úspešnú a silnú spoločnosť
! mladý a inšpirujúci kolektív, pravidelné tímové akcie
! práca v moderných a reprezentatívnych priestoroch
! podpora a spolupráca s interným tímom, takže obchodník sa naplno venuje iba obchodnej práci
! priestor na dlhodobú a progresívne rastúcu spoluprácu
! spolupráca s odborníkmi, patriacimi vo svojej oblasti k absolútnej slovenskej špičke
! vynikajúce finančné ohodnotenie
! okamžitý on the job tréning na reálnych obchodných prípadoch pod vedením vlastného mentora
! rýchly štart realizácie vlastných obchodov

U nás za vami stojí SKVELÝ TÍM ODBORNÍKOV: komunikačné centrum, interný advokát so svojou advokátskou kanceláriou (www.legalpartner.sk), marketingový tím a naši textári a fotografi. Pracujú pre nás aj najlepší hypomakléri na Slovensku. Žiadna realitná kancelária nemá väčší tím ľudí v zázemí, než maklérov v teréne. My áno. A všetci tu budú iba pre vás.

Životopis, fotografiu a motivačný list prosím zasielajte na: [email protected]

www.PonukaByvania.sk
www.facebook.PonukaByvania.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Windows 10 - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Žiadne konkrétne vzdelanie alebo prax NEOČAKÁVAME.
Máme vlastné unikátne know-how, všetko dôležité o tomto biznise vás naučíme.

! komunikačné zručnosti
! základné obchodné skúsenosti
! silná orientácia na ciele a výsledky
! záujem ďalej osobnostne a kariérne rásť a aktívne budovať svoju profesionálnu budúcnosť

My nie sme klasická realitná kancelária.
U nás nebudete obyčajný "realiťák".
U nás sa z vás stane uznávaný a rešpektovaný OSOBNÝ MAKLÉR.

PRACUJEME INAK AKO OSTATNÍ.

PonukaByvania.sk je silná a stabilná realitná spoločnosť. Na trh vstúpila v roku 2009, práve v období najväčšej krízy. Dokázala rásť už v čase, keď celý realitný trh padal, vďaka svojim na tomto trhu netradičným postupom a svojmu prístupu ku klientom.

Spoločnosť poskytuje kompletné realitné služby pre predaj rezidenčných nehnuteľností. Má mnohé vynikajúce referencie z developerských projektov aj zo sekundárneho trhu. O.i. bola autorom rebrandingu bytového domu Obydick na Manhattan a reklamnej kampane pri štarte predaja.
PonukaByvania.sk spoluvytvorila referenčný realitný projekt Grand Koliba rezidencie, ktorý vo veľmi silnej cenovej konkurencii iných projektov v lokalite úspešne vypredala. Prvýkrát sa tu na slovenskom realitnom trhu použila najmodernejšia technológia virtuálnej reality.
Zároveň aktuálne spolupracuje s developermi na príprave ďalších rezidenčných projektov ako ich partner a spolutvorca celého obchodného riešenia.

Spoločnosť disponuje vlastným know-how a prepracovaným systémom práce. Vychováva vysokonadpriemerne úspešných obchodníkov oproti bežným trhovým štandardom v sektore. Podstatnou zložkou úspechu sú jej kvalifikovaní odborníci, poskytujúci silnú podporu pre obchodný tím. Súčasťou spoločnosti je aj vlastná advokátska kancelária, zabezpečujúca kvalitné právne zázemie (www.LegalPartner.sk).

PonukaByvania.sk je silne proklientsky orientovaná spoločnosť, stavajúca svoj úspech na výnimočných ľuďoch v jej tíme, na presne nastavených procesoch, na dôkladnej znalosti trhu a na inovatívnom marketingu. Spoločnosť od svojho vzniku rastie práve vďaka doporučeniam spokojných klientov.

Pracujeme inak ako ostatní.