Pridať inzerát

Recepčný/á, nočný recepčný/á

Ponteo s.r.o.

  • Miesto práce: Ponteo Activity Park, Starorímska, Bratislava-Rusovce-Rusovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho malého kolektívu hľadáme tímového hráča so zmyslom pre zodpovednosť, s chuťou učiť sa nové veci a aktívne sa podieľať na tvorbe dobrého mena hotela. Náplňou práce je check in, check out hostí, práca s ERP, informovanie o možnostiach poskytovaných služieb v hoteli a blízkom okolí

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900

Možnosť bezplatného využívania športovo-relaxačných zariadení hotela /wellness, fitness, squosh, tenis.../, zamestnanecká strava, možnosť zamestnaneckého ubytovania, práca v stabilnej spoločnosti v mladom kolektíve so zázemím moderného štvorhviezdičkového hotela .

Informácie o výberovom konaní

Odpovieme len vybraným uchádzačom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

gymnázium, cestovný ruch

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemný vzhľad a vystupovanie, komunikatívnosť, sebadisciplína, zodpovednosť, tímový duch

Ponteo – Activity Park Rusovce je multifunkčný komplex pre mnohé podoby trávenia voľného času, ktorý v sebe sústreďuje hotelové, kongresové, športové a relaxačné služby. Ponteo sa nachádza v Bratislave – mestskej časti Rusovce v jedinečnom prostredí, kde sa spája príroda a dotyk mesta, len pár minút cesty od centra.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ponteo s. r. o.
Starorímska 1A
851 10 Bratislava