Pridať inzerát

Konštruktér nábytku na mieru

Ponk s. r. o.

  • Miesto práce: Malé Dvorníky, , Obchodná zóna, Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacna živnosť
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytváranie výkresov podľa zadaní zákazníka
- zameranie realizovaných zákaziek
- tvorba cenových ponúk
- komunikácia medzi výrobou a zákazníkom
- skúsenosť s prácou v systéme Cabinet Vision

- práca v stabilnej spoločnosti u renomovaného zamestnávateľa v priateľskom prostredí
- zaškolenie
- možnosť kariérneho rastu
- jednosmenná prevádzka
- flexibilná pracovná doba
- možnosť práce z domu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ponk stolárstvo vzniklo na základe našich priamych skúseností s developovaním realitných projektov, kde sme sami boli náročnými klientmi. Takú istú kvalitu a spoľahlivosť, akú sme vyžadovali my, ponúkame teraz svojím zákazníkom.

Zaoberáme sa hlavne výrobou atypického nábytku na mieru. Ide o bytový a nebytový nábytok, či zariadenie celých interiérov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov