Pridať inzerát

Procesný inžinier /manufacturing engineer

POLYTEC Composites Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Veľkoúľanská cesta, Sládkovičovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 900 EUR/mesiacod 1 900 EUR/ mesiac v závislosti od skúseností kandidáta 13. a 14. plat
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytváranie a aktualizácia pracovných inštrukcií
Vytváranie a aktualizácia FMEA
Vytváranie a aktualizácia Kariet procesných parametrov a nastavení
Vytváranie a aktualizácia layoutov
Zodpovednosť za nadstavenia strojov a zariadení
Riešenie denných technických problémov
Zodpovednosť za technickú dokumentáciu
Prebratie a implementácia know-how od projektového tímu pre nový projekt JLR
Optimalizácia súčasných výrobných liniek
Spolupráca pri zavedení Polytec Production System (PPS)
Podpora Launch manažéra podľa operatívnych úloh

Práca v stabilnej spoločnosti, ktorá je súčasťou medzinárodného koncernu
Dovolenkový a vianočný plat
Možnosť odborného i kariérneho rastu
Možnosť práce na projektoch v medzinárodných riešiteľských tímoch
Priateľský, mladý kolektív, moderné pracovné prostredie, práca v čistých výrobných priestoroch

V prípade, ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite, prosím, svoj profesijný životopis v SLOVENSKOM aj ANGLICKOM JAZYKU na jeden z uvedených kontaktov našej spoločnosti.
Priložte prosím motivačný list, prečo Vás láka pozícia procesného inžiniera a čo je pre vás na tejto práci zaujímavé.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.
Vybraných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať v súvislosti s pozvaním na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SAP - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

skúsenosti s procesom montáže výhodou
skúsenosti s výrobným procesom min 2 roky
komunikatívnoť, proaktivita, flexibilita,
znalosť anglického jazyka úroveň. B2
MS Office - pokročilý
Ochotaučiť sa nové technológie - zváranie, montáž, skrutkovanie

POLYTEC GROUP - so svojimi 26 závodmi a 4.300 zamestnancami po celom svete predstavuje významného výrobcu a dodávateľom kvalitných dielov z plastov. Rakúska spoločnosť ponúka kompletné riešenia v oblasti vstrekolisov, špecializuje sa na plasty so zosilneným vláknom a produkuje originálne diely z plastov a ušľachtilej ocele. POLYTEC, ako kompetentný partner, ponúka individuálne priemyselné riešenia z polyuretánu a zariadenia potrebné pre ich produkciu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421910918963
E-mail: poslať životopis