Pridať inzerát

Koordinátor interných procesov a riadenia výrobnej firmy

POLYSTON s.r.o.

  • Miesto práce: POLYSTON s.r.o. Výroba luxusných pracovných dosiek, Družstevná, Badín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 600 EUR/mesiac+ individuálne odmeny, bonusy
  • Termín nástupu: ihneď, dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zaujímavú pracovnú pozíciu pre kreatívneho, systematického a samostatného človeka, ktorý dokáže vidieť veci aj v ich komplexite a má silné analytické zručnosti. Človeka, ktorý sa rád učí nové veci, rieši zaujímavé situácie a neustále na sebe pracuje.
Hľadáme kolegu, ktorý je otvorený novým spôsobom dosahovania firemných cieľov, ktorý je prístupný k hľadaniu najlepšieho riešenia z pohľadu firmy. Kolegu, ktorý je proaktívny a prichádza s inovatívnymi riešeniami. Bude pracovať na víziách spoločnosti, bude vytvárať, koordinovať a vyhodnocovať procesy spoločnosti. Bude vedieť identifikovať potreby spoločnosti, navrhnúť im postup, vysvetliť špecifiká a odhadnúť náročnosť práce. Po obchodnej stránke bude schopný spolupracovať s kolegami obchodného a marketingového oddelenia a oddelením výroby a logistiky, ale zároveň bude schopný pracovať aj samostatne. Počas celého priebehu práce bude profesionálne a flexibilne zastupovať a riadiť potreby spoločnosti v spolupráci s konateľom, s marketingovým manažérom a manažérom výroby. Bude zaisťovať súčinnosť všetkých zamestnancov spoločnosti.
Hľadáme človeka, ktorý musí vedieť rozhodovať či schvaľovať, ale i napomáhať ľuďom nájsť medzi sebou dostatočne dobré riešenia. Ak príde k procesu, ktorý nefunguje musí ho zastaviť a zabezpečiť riešenie. Človeka, ktorý dodržiava nariadenia, firemné predpisy a stratégiu spoločnosti. Bude navrhovať a vypracovávať postupy na odmeňovanie zamestnancov, náplne práce a interné predpisy. Reportovanie výsledkov vedeniu spoločnosti na pravidelnej báze.

- možnosť profesijného a odborného rastu
- možnosť podieľať sa na rozvoji spoločnosti
- motivujúce ohodnotenie
- perspektívna dlhodobá spolupráca
- práca v stabilnom tíme
- pri nástupe kompletne zaškolenie
- stravné lístky

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pracovnú pozíciu, prosíme o zaslanie Vášho životopisu v slovenskom jazyku na marketing3@polyston.sk. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Podniková ekonomika - Základy
Riadenie ľudí - Pokročilý
Vyjednávanie - Pokročilý
Obchodná komunikácia - Pokročilý
Krízová komunikácia - Pokročilý
Vedenie tímu - Pokročilý
Logické myslenie - Pokročilý
Analytické myslenie - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min 3 roky na riadiacej pozícii

- profesionálny a proaktívny prístup
- komunikačné schopnosti
- skúsenosti s vedením tímu
- rýchla adaptabilita, chuť rozvíjať sa a učiť sa nové veci
- odolnosť voči stresu
- zodpovednosť a dobrá pracovná morálka
- lojalita k zamestnávateľovi
- vyjednávacie schopnosti, kreativita a vynaliezavosť
- odhodlanosť a konštruktívne riešenie problémov
- stotožnenie sa s firemnou víziou a hodnotami spoločnosti

Firma Polyston s.r.o. pôsobí na trhu už 20 rokov ako špička medzi výrobcami a jej produkcia zahrňuje prevažne výrobu atypických produktov z minerálneho kameňa Polyston, skla, keramiky, žuly, technického kameňa a masívneho dreva.
Dlhoročne vyrábame kuchynské pracovné dosky a integrované drezy, pričom sa orientujeme aj na vybavenie hotelov a gastro prevádzok.
Za firmou Polyston s.r.o. stojí mnoho rokov skúseností, vývoja, moderných technológií a silná podpora profesionálneho tímu. Sme jedna z mála firiem s vysokou úrovňou technologického zázemia, ktorá sa môže pochváliť výrobou vlastného produktu Polyston Solid Surface, ktorý prenikol na európsky trh a stáva sa, vďaka svojej dokonalosti detailov, jednotkou u našich klientov.
POLYSTON s.r.o. je zároveň jediným výhradným importérom a spracovateľom veľkoformátovej keramiky Neolith pre SR a ČR.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov