Pridať inzerát

Production print manager

Polygrafické centrum, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vajnorská 142, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacCelková mzda je zložená z častí: základ (paušál) + mesačná prémia + výsledková prémia
  • Termín nástupu: 1.-2.kvartál 2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovávanie kalkulácii na rôzne druhy printových produktov a doplnkových služieb (príprava riešení na mieru podľa dopytov, komplexná evidencia ponúk v informačnom systéme).
- zabezpečenie realizácie zákaziek od obchodníkov zo svojej obchodnej skupiny (tvorba objednávok, dohľad nad dodržaním podmienok v objednávkach, komplexná evidencia)
- rokovania a operatívna komunikácia s dodávateľmi
- úzka spolupráca a komunikácia s internými grafikmi a pracovníkom logistiky
- odborné poradenstvo pre obchodný tím, spoluúčasť na vybraných jednaniach s klientmi spolu s obchodníkmi
- vlastný osobný rozvoj, zvlášť z pohľadu odborných polygrafických vedomosti a znalosti zmien a noviniek v rámci polygrafického trhu

• ukotvené poslanie a hodnoty spoločnosti, dlhodobá vízia firmy
• pracovné prostredie so stabilným pracovným tímom s cieľom ďalšieho rozvoja firmy
• podpora z vedenia firmy pre inovácie, osobnostný rozvoj a aktivity

Životopis spolu s motivačným listom a popisom svojich skúsenosti v oblasti marketingu zasielajte na e-mailom na kontaktnú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

polygrafické

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Adobe Acrobat Pro - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4
4

- prax v oblasti printovej produkcie , výhodou sú znalosti/skúsenosti z oblasti packagingu a etikiet
- komunikačné zručnosti
- proaktívny a inovatívny prístup vo vykonávaní pracovných aktivít
- flexibilita spojená so zodpovedným prístupom pri plnení úloh
- polygrafické vzdelanie výhodou
- aktívna znalosť anglického jazyka výhodou
- vodičský preukaz sk.B, aktívny šofér

POLYGRAFICKÉ CENTRUM (www.polygrafcentrum.sk) je print manažment spoločnosť. Svojim klientom zabezpečuje výrobu širokej škály tlačovín vrátane doplnkových služieb súvisiacich priamo s produktom. Riešenia na mieru sú nosným zameraním firmy. Dlhodobou víziou spoločnosti je jej ďalší rozvoj na zahraničné trhy. Okrem svojej nosnej činnosti prevádzkuje aj inšpiratívny online magazín PrinTTalk.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vajnorská 142
83104 Bratislava