Pridať inzerát

Účtovník/účtovníčka

Poľnohospodárske družstvo Stará Turá

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Družstevná 679, Stará Turá
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správne účtovanie a samostatné riešenie účtovných operácií v rámci podvojného účtovníctva
(progam WINTES)
- spolupráca pri spracovávaní ročných daňových priznaní (daň z príjmu, daň z motorových vozidiel atď)
- kontrola daňových dokladov;
- pravidelná inventarizácia účtov hlavnej knihy;
- príprava a kontrola podkladov z pohľadu DPH, spolupráca pri uzávierke ;
- párovanie salda dodávateľov a odberateľov;
- príprava podkladov a analýzy podľa požiadaviek;
- účtovanie majetku a odpisov majetku v zmysle platnej legislatívy;
- spracovanie mzdovej agendy pre zamestnancov spoločnosti
- príprava štatistických výkazov
- komunikácia s úradmi, finančnými inštitúciami, audítormi
- účtovanie skladových pohybov
- vystavenie faktúr
- a iné

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Wintes - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

Poľnohospodárske družstvo Stará Turá je spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v
oblasti poľnohospodárskej výroby. V súčasnosti plánujeme nové investičné projekty a rozširujeme svoju výrobu na priamy predaj z dvora.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov