Pridať inzerát

Hlavný účtovník

Poľnohospodárske družstvo Kolárovo

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kolárovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• kontrola náležitostí a správnosti daňových dokladov,
• evidencia a účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr,
• vystavovanie odberateľských faktúr,
• práce spojené s inventarizáciou majetku a záväzkov
• účtovanie: bankových výpisov, pokladničných pohybov, interných dokladov,
• vytváranie platobných príkazov pre elektronické úhrady,
• zabezpečovanie daňového výkazníctva (zostavovanie riadnych, mimoriadnych alebo opravných daňových priznaní pre DPH, daň z príjmov, daň z motorových vozidiel, daň z nehnuteľností)
• zostavovanie mesačných a ročných účtovných závierok,
• spracovanie štatistických výkazov,
• odsúhlasovanie pohľadávok a záväzkov, riešenie ich nezrovnalostí,
• dohody o vzájomnom započítaní pohľadávok a záväzkov,
• sledovanie splatnosti faktúr, zasielanie upomienok,
• komunikácia s orgánmi štátnej správy a inými inštitúciami
• spolupráca s audítorskou spoločnosťou pri vykonávaní priebežného a ročného auditu

• Stabilná a perspektívna práca
• Možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
• Doplnkové dôchodkové sporenie
• Služobný telefón
• Obedy 1,60 €

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe
• 10 rokov v prípade uchádzača s vysokoškolským vzdelaním
• 15 rokov v prípade uchádzača so stredoškolským vzdelaním

Rastlinná a živočisná výroba

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov