Pridať inzerát

Administratívna pracovníčka do kancelárie

Polar Food Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská 4, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 850 EUR/mesiacprvé tri mesiace 850€, po troch mesiacoch 900€ + 50€ až 150€ pohyblivá zložka
  • Termín nástupu: hneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– administratívna a organizačná podpora kancelárie
– zabezpečenie plynulého chodu kancelárie
– telefonická a mailová komunikácia s odberateľmi a dodávateľmi
– primárne spracovanie a vytváranie účtovných dokladov,
– aktívna komunikácia so skladníkmi, šoférmi a zamestnancami firmy
– príjem a výdaj tovaru v účtovnom systéme
– fakturácia
– práca v účtovno-skladovom systéme MONEY S5
– práca s registračnou pokladňou
– zodpovednosť za spracovanie tržieb (príjem hotovosti a stravných poukážok)
– striedavá alebo pevná pracovná doba podľa aktuálnej potreby: ranné smeny (od 5:00), poobedné smeny (do 19:00), nedele nepravidelne (13:00 -19:00)
– spracovanie dochádzky pre mzdové účtovníctvo
- je možné, že zaúčanie pracovníka administratívy bude prebiehať na centrále v Bratislave

– stabilné zamestnanie,
– práca v mladom kolektíve,
– zamestnanecké zľavy na predávaný tovar
– zaujímavé platové ohodnotenie
- nápoje zadarmo

Poprosíme záujemcov o danú pracovnú pozíciu o kontakt emailom, v ktorom uvedú krátky sprievodný list s adresou trvalého (prechodného) bydliska. V prílohe emailu prosíme o zaslanie profesného životopisu spolu s fotografiou uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické vzdelanie výhodou

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - základy
Pokladňa - základy
Skladové hospodárstvo - základy
Strojopis - základy
Personalistika - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Počet rokov praxe

administratíva, fakturácia, skladové hospodárstvo
2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

– ochota učiť sa nové veci
– výborné komunikačné a organizačné schopnosti,
– dôslednosť a zodpovednosť pri plnení úloh,
– kultivované vystupovanie,
– schopnosť pracovať pod tlakom,
- časová bezúhonnosť

Spoločnosť POLAR FOOD SLOVAKIA s.r.o. vznikla v roku 2012. Zaoberáme sa predajom a distribúciou potravinárskeho tovaru. Našimi zákazníkmi sú prevažne veľko a maloobchody, reštaurácie, hotely, školské jedálne, cateringove spoločnosti, a iné. Viac informácií o našej spoločnosti nájdete na www.polarfood.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Trenčianska 53
82109 Bratislava