Vodič dodávky do 3,5t - len živnosť - Banská Bystrica a okolie

POGY SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 500 EUR/mesiacHodnotné predmety za šikovnosť. Vážime si našich ľudí, je to vidieť aj na kolektíve a spokojnosti našich kolegov. Príď a presvedč sa sám.
  • Termín nástupu: hneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ROZŠIRUJEME NAŠE PÔSOBENIE A HĽADÁME NOVÝCH KOLEGOV DO PARTIE.

Práca: preprava tovaru z nášho depa (Banská Bystrica), predtým si tovar z klietok vytriediš do prepraviek, prepravky naložíš do auta a predom určenou trasou roznesieš
Pracovný čas: Denná 10:00 - 18:00 alebo nočná 23:00 - 7:00
Trasa: stredné a východné Slovensko
Pre ozajstných odhodlancov a milovníkov km je práca ako stvorená.
Kedy máš jazdu vieš mesiac dopredu a každý deň si doma. Jazdíme iba vnútroštátne.
Výplata: nadštandard, hneď k 5 tému dňu po mesiaci čo si odrobil.
Kolektív: super partia, chalani u nás pracujú viac rokov a nemenia sa – príď a zisti viac o nás.
Ak si špekulant, tak nám ani nepíš s takými spolupracovať nechceme. Hľadáme zodpovedných ľudí, ktorí zapadnú do partie.
Ako sa ku nám dostaneš? pošli životopis s popisom aké máš skúsenosti s nočnou prácou ako vodič.

Hodnotné predmety za šikovnosť. Vážime si našich ľudí, je to vidieť aj na kolektíve a spokojnosti našich kolegov.

Rôzne odmeny a súťaže za spotrebu, za výkon za ochotu.
U nás NIE SI KURIÉR = tu neprichádzaš do kontaktu s ľuďmi, nikomu nevoláš, na nikoho nečakáš či je doma.
Nepracuješ s hotovosťou, žiadny platobný terminál alebo vypisovanie zmlúv.

Informácie o výberovom konaní

Príď si to vyskúšať na vlastnej koži:
- manuálna práca, nakládka paliet do áut s hydraulickým čelom do 3,5t, práca s paletovým vozíkom, prípadne nakládka prepraviek po vytriedení tovaru
- štart, cieľ Baská Bystrica - dopravu do depa si zabezpečuješ sám

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

logistika, doprava

Vodičský preukaz

B

si skúsený vodič = rád šoféruješ
dobre zvládaš stres a zmeny = rýchlo reaguješ na nové podnety
si flexibilný = spravíš viac ako sa očakáva
tak nám pošli životopis a napíš nám doterajšie pracovné skúsenosti ako vodič

Obchodno-dopravná spoločnosť zameraná na prepravu a rozvoz tovaru vozidlami do 3,5 t a nad 3,5 t v rámci Slovenska. Zabezpečujeme dennú a nočnú prepravu.