Pridať inzerát

Koordinácia externých auditov

Pôdohospodárska Platobná Agentúra

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 214 EUR/mesiac- uvádzaný je len tarifný plat - Funkčný plat sa skladá z tarifného platu + osobný príplatok, ktorý môže byť priznaný až do výšky 100 % platovej tarify v závislosti od kvality plnenia služobných úloh + príplatky podľa § 126 zákona o štátnej službe č. 55/2017 Z. z.; -bližšie informácie na ústnom pohovore výberového konania.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca koordinátora externých auditov v Pôdohospodárskej platobnej agentúre je nezávislou a konzultačnou činnosťou.

Hlavnou činnosťou práce koordinátora externých auditov je zabezpečiť riadenie a koordináciu prípravy a priebehu externého auditu, ktorý vykonáva externý orgán SR alebo EÚ, od začiatku ohlásenia auditu až po jeho celkové ukončenie, t.j., realizovanie nápravných opatrení.

Pri výkonne činnosti koordinátor aktívne využíva svoje komunikačné zručnosti či už pri komunikácií s internými auditovanými útvarmi alebo externými audítormi.

Dôležitou súčasťou práce je diplomatické vystupovanie, aktívne počúvanie, pozitívny prístup k práci, analytické myslenie a schopnosti správneho plánovania.

Keďže PPA prechádza transformáciou, privítame váš nový pohľad na problematiku. Váš rast je aj naším rastom.

- mzda je závislá od skúseností kandidáta

• kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
• 5 dní dovolenky navyše.
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
• Pružný pracovný čas - ustanovený pracovný čas je 37,5 hod/týždeň.
• Možnosť sickday.
• Priateľský pracovný kolektív.
• Vzdelávanie a osobný rozvoj, pretože školou to nekončí a u nás vám dáme možnosť neustále na sebe pracovať.
•Multisport karta
•zľavové poukážky
• Ďalšie benefity podľa kolektívnej zmluvy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

• Osobnostné predpoklady: samostatnosť, analytické myslenie, tímovosť

Prax a skúsenosti z práce s európskymi fondami sú výhodou

POMÁHAME SLOVENSKÉMU POĽNOHOSPODÁRSTVU....
Pôdohospodárska platobná agentúra (PPA) je orgánom štátnej správy plniacim úlohu poskytovania podpory a dotácie v oblasti pôdohospodárstva a rozvoja vidieka. V rámci priamych podpôr, projektových podpôr, organizácie trhu a štátnej pomoci poskytuje finančné prostriedky slovenským poľnohospodárom, farmárom, lesníkom, vinohradníkom, včelárom, rybárom či chovateľom a tiež obciam a mestám na rozvoj vidieka. PPA je rozpočtová organizácia, napojená finančnými vzťahmi na rozpočet MPRV SR. Svoje činnosti vykonáva na základe akreditácie udelenej ministerstvom pôdohospodárstva.

PPA poskytuje
· Priame podpory
· Projektové podpory
· Štátnu pomoc
· Programy a opatrenia v rámci organizácie trhu

PPA svojou činnosťou pokrýva celé územie Slovenska prostredníctvom svojich 14 regionálnych pracovísk a centrály v Bratislave. Sídlom platobnej agentúry je Bratislava.

V PPA chceme urobiť hrubú čiaru za praktikami z minulosti a spolu naštartovať novú éru PPA. Našim poslaním je cesta od tradičného k modernému.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov