Pridať inzerát

Automechanik

PNEU STYLE, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kvačalova 1171/11a, Žilina-Závodie
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 1 300 EUR/mesiacvariabilná zložka až do 20% z mesačných zrealizovaných výkonov , polročné mimoriadne odmeny podľa vývoja aktuálnych hospodárskych výsledkov spoločnosti, v prípade práce na živnosť individuálna dohoda o platových podmienkach
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oprava a údržba osobných a úžitkových motorových vozidiel
- poradenstvo v oblasti servisu osobných automobilov
- kompletná agenda pneuservisu osobných áut a dodávkových áut /nie nákladné auta/
- uskladnenie a ošetrenie pneumatík

- kreatívna práca spojená s praktickým zaučením
- odborný rast získaný praxou v spoločnosti s 15 ročnou históriou na trhu v sieti PREMIO
- kvalitné vybavenie auto a pneu servisu
- odborné školenia a kurzy v sieti PREMIO

- životopis a žiadosť posielať poštou, e-mailom alebo doručiť osobne

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2022 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automechanik

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť pracovať v tíme
- bezúhonnosť a pracovitosť
- manuálnu zručnosť
- snaha získavať nové znalosti a pracovné skúsenosti

-komplexná agenda autoservisu a pneuservisu
-predaj pneumatík a diskov
-predaj náhradných dielov
-nastavenie geometrie
-kontrola,čistenie a plnenie klimatizácie
-lepenie čelných skiel
-dekarbonizácia motora
-predaj autobatérií a autopríslušenstva

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov