Pridať inzerát

Zváračský technológ

PMP Montex s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava II
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 1 900 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od Vašich skúseností a odborných znalostí.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Dozor a kontrola nad zváracími činnosťami na pridelenej zákazke.
- Riadi dokumentáciu spätú s procesmi zvárania (WPS,WPQR).
- Zodpovednosť za efektívne využívanie a technický stav zváracej techniky.
- Organizácia, riadenie a kontrola kvality pracovného procesu na pridelených montážnych pracoviskách spoločnosti, kde sú prítomné procesy zvárania.
- Zodpovednosť za kontrolu, preverenie alebo osvedčovanie zváracích a ostatných zariadení.
- Zodpovednosť za včasnú technickú prípravu výroby podľa jednotlivých zákaziek so zameraním na zváranie.
- Zodpovednosť za výkon a kontrolu NDT skúšok.
- Zodpovednosť za výkon činností vyplývajúcich z certifikácie spoločnosti podľa STN EN 3834 - 2.
- Zodpovednosť za identifikáciu a sledovateľnosť prídavného a základného materiálu.tvorba WPS,
- Kontrola platnosti certifikátov zváračov a zváračských preukazov

- Práca v stabilnej spoločnosti
- Možnosť osobného a kariérneho rozvoja
- Odborné vzdelávanie a jazykové kurzy
- Príspevok na kultúrne a športové podujatia
- Referral bonus
- Rekondičné pobyty na Slovensku
- Team buildingy, eventy
- Stravné lístky
- Mobilný telefón
- Služobné vozidlo

V prípade, že sme Vás zaujali pošlite svoj životopis na uvedenú mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer, strojárstvo

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook Express - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- Osvedčenie VT a PT (znalosť problematiky zváracích
kovov)-výhodou.
- Znalosť zváracích noriem a skúsenosti s tvorbou
dokumentácie ku zvarom.
- Znalosť čítania technickej dokumentácie a príprava
kontrolných protokolov a technických noriem.
- Flexibilita, samostatnosť a precíznosť.
- Zodpovedný prístup k práci.
- Ochota cestovať v rámci SK a celej Európy .

Spoločnosť PMP Montex poskytuje služby v oblasti montáží, rekonštrukcií a opráv technologických celkov, modernizácie výrobných zariadení, rekonštrukcií strojných zariadení a údržby. Zákazky realizujeme po celej Európe a svete.
Ponúka komplexné riešenia a služby v týchto oblastiach:
* Dodávka a realizácia investičných celkov na kľúč
* Montáž a demontáž strojnotechnologických zariadení
* Údržba technologických zariadení
* Výroba, dodávka a montáž potrubných systémov
* Montáž a demontáž oceľových konštrukcií
* Výstavba nádrží

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov