Pridať inzerát

Zvárač

PMP Montex s. r. o.

  • Miesto práce: Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacOd 1200€/mesiac základná mzda; Diéty od 152€ mesačne; Variabilná zložka mzdy do 250€ mesačne; Príspevok na dochádzanie; Uvedená mzda je minimálna možná na tejto pozícii a môže byť vyššia v závislosti od skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zváračov aspoň s jedným z oprávnení:

135 (MAG) CO - FM1 - čierny materiál
135 (MAG) CO - FM5 - nerez
136 (MIG) CO - FM1 - čierny materiál
136 (MIG) CO - FM5 - nerez
141 (TIG) argón - FM1 - čierny materiál
141 (TIG) argón - FM5- nerez

- Zváranie v súlade s technickou dokumentáciou (WPS)
- Stanovovanie vhodných metód zvárania a pracovných postupov
- Používanie zváracích nástrojov a prístrojov, zodpovedanie za ich správne nastavenie a používanie
- Čistenie, leštenie a iné opracovávanie vykonaných zvarov
- Kontrolovanie kvality zvarov pomocou zváracích mierok
- Starostlivosť a udržiavanie technického vybavenie (zváračky a príslušenstva) v prevádzkovom stave
- Promptné riešenie vzniknutých technických problémov a závad
- Dodržiavanie stanovených pracovných postupov a predpisov BOZP (bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci)
- Zváranie potrubí, zváranie oceľových konštrukcií a zváracie práce na technologických celkoch (kolóny, výmenníky, atď.)

- Práca v stabilnej spoločnosti
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Zabezpečenie ubytovania
- Príspevok na dopravu do zamestnania
- Individuálny prístup, snažíme sa o dlhodobú spoluprácu

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o našu pracovnú pozíciu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá na uchádzača.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2020 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Manuálna zručnosť
- Schopnosť čítania technickej dokumentácie
- Štátna zváračská skúška
- Viazačský preukaz - výhodou
- Znalosť jazykov (Aj, NJ) - výhodou
- Prax v odbore min. 3 roky
- Ochota a chuť pracovať
- Spoľahlivosť a samostatnosť

Naša spoločnosť poskytuje služby v oblasti montáží, rekonštrukcií a opráv technologických celkov, modernizáciou výrobných zariadení, rekonštrukcií strojných zariadení a údržby. Zákazky realizujeme po celej Európe a svete.
Ponúka komplexné riešenia a služby v týchto oblastiach:
* Dodávka a realizácia investičných celkov na kľúč
* Montáž a demontáž strojnotechnologických zariadení
* Údržba technologických zariadení
* Výroba, dodávka a montáž potrubných systémov
* Montáž a demontáž oceľových konštrukcií
* Výstavba nádrží

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vlčie hrdlo 90
821 07 Bratislava