Pridať inzerát

Vodič nákladného vozidla s hydraulickou rukou

PMP Montex s. r. o.

  • Miesto práce: Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacOd 1100€/mesiac základná mzda; Diéty od 152€ mesačne; Variabilná zložka mzdy do 250€ mesačne; Príspevok na dochádzanie; Uvedená mzda je minimálna možná na tejto pozícii a môže byť vyššia v závislosti od skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie a obsluha nákladného motorového vozidla s hydraulickou rukou a jeho používanie na montážne práce
- Čerpanie pohonných hmôt do nádrží automobilov
- Udržiavanie interiéru a exteriéru vozidla v reprezentatívnom stave
- Nahlasovanie porúch a opotrebenia automobilu poverenému pracovníkovi
- Pozícia si vyžaduje v prípade potreby vykonávať aj manuálne montážne činnosti
- Práca na Slovensku aj v zahraničí podľa aktuálneho projektu

- Práca v stabilnej spoločnosti
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Moderný vozový park - SCANIA, VOLVO, DAF, IVECO
- Zabezpečenie ubytovania
- Príspevok na dopravu do zamestnania
- Individuálny prístup, snažíme sa o dlhodobú spoluprácu

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o našu pracovnú pozíciu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá na uchádzača.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2020 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

3

- Vodičský preukaz sk. B, C
- Osvedčenie na prácu s hydraulickou rukou
- Kvalifikačná karta vodiča
- Platné psychotesty
- Viazačský preukaz - výhodou
- Technická zručnosť
- Znalosť jazykov (Aj, NJ) - výhodou
- Prax v odbore min. 3 roky
- Ochota a chuť pracovať
- Spoľahlivosť a samostatnosť

Naša spoločnosť poskytuje služby v oblasti montáží, rekonštrukcií a opráv technologických celkov, modernizáciou výrobných zariadení, rekonštrukcií strojných zariadení a údržby. Zákazky realizujeme po celej Európe a svete.
Ponúka komplexné riešenia a služby v týchto oblastiach:
* Dodávka a realizácia investičných celkov na kľúč
* Montáž a demontáž strojnotechnologických zariadení
* Údržba technologických zariadení
* Výroba, dodávka a montáž potrubných systémov
* Montáž a demontáž oceľových konštrukcií
* Výstavba nádrží

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vlčie hrdlo 90
821 07 Bratislava