Pridať inzerát

Oblastný vedúci predaja - HoReCa

Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiac+ kvartálne bonusy
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Charakteristika pozície:
Do nášho obchodného ON Trade tímu (segment Horeca) hľadáme nového kolegu/gyňu na pozíciu Oblastný manažér predaja pre región Žilina a okolie.
Máte skúsenosti s vedením tímu a predajom? Baví Vás rozvíjať a posúvať vpred svoj tím a vzťahy so zákazníkmi? Ak áno, tak nám pošlite svoj životopis!

Náplň práce:
• Zodpovednosť za predajné výsledky vo zverenom regióne podľa stanovených predajných cieľov v pivnom a nepivnom sortimente
• Tvorba regionálnych plánov s ohľadom na predajnú stratégiu spoločnosti a dohľad nad jej následnou implementáciou a plnením
• Udržiavanie a rozvoj obchodných vzťahov a komunikácie so zákazníkmi
• Vedenie a koučing poradcov pre rozvoj obchodu tak, aby boli schopní samostatne rozvíjať predaj u súčasných zákazníkov na základe nastavenej investičnej stratégie
• Zodpovednosť za aktívne vyhľadávanie nových príležitostí (konkurenční zákazníci, nové predajné kanály atď.)
• Pravidelné vyhodnocovanie práce poradcov pre rozvoj obchodu - routing, predajné analýzy, denné, týždenné a mesačné reporty podľa pokynov nadriadeného, bonusy
• Riadenie a zodpovednosť za pridelené náklady
• Spolupráca s trade marketingovým, finančným a brand oddelením na príprave stratégie a pri identifikácií príležitostí na trhu
• Aktívna spolupráca s veľko-obchodným oddelením

Požiadavky na kandidáta:
• Minimálne stredoškolské vzdelanie
• 2 a viac-ročná prax s vedením tímu obchodných zástupcov/ predajcov
• Skúsenosť z odvetvia rýchlo obrátkového tovaru je veľkou výhodou
• Komunikatívna, vyzretá osobnosť s vysoko rozvinutými predajnými zručnosťami a prirodzeným obchodníckym talentom, orientovaná na predaj a profit
• Prirodzená schopnosť byť tímových hráčom, schopnosť dlhodobého plánovania
• Schopnosť viesť tím ľudí prostredníctvom Koučingu, Mentoringu a poskytovaním pravidelnej spätnej väzby
• Dobrá užívateľská znalosť Microsoft Office
• Anglický jazyk na stredne pokročilej úrovni je výhodou
• Vodičský preukaz sk. B – aktívny vodič

Ponúkame:
• Zázemie stabilnej medzinárodnej a spoločensky zodpovednej spoločnosti
• Prácu s portfóliom úspešných, lokálne riadených značiek
• Perspektívu dlhodobého profesionálneho rozvoja a možnosť kariérneho rastu v rámci materskej skupiny Asahi
• Zaujímavý balíček benefitov - jazykové kurzy, Multisport karta, príspevky na dôchodkové sporenie a ďalšie finančné a nefinančné benefity, Birell na pracovisku, zamestnanecké pivo a mnohé ďalšie
• Služobný automobil aj na súkromné účely
• Základnú mzdu od 1600 EUR brutto + kvartálne bonusy

Kontakt:
Martina Podoláková

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s. je pivovarníckou spoločnosťou, ktorá nadväzuje na dlhoročné tradície varenia a konzumácie piva na Slovensku a v Českej republike. Naše pivné značky prinášajú osvieženie a zážitky ľuďom doma aj v zahraničí. Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení. Do našej pivnej rodiny patria okrem slovenských značiek Šariš, Smädný mních a Topvar aj značky Plzeňského Prazdroja, ktoré okrem Pilsner Urquellu tvoria aj skvelé pivá Gambrinus, Radegast, Velkopopovický Kozel a nealkoholické pivo Birell, ktoré dopĺňajú aj jeho ochutené varianty. Ďalšími alkoholickými nápojmi Plzeňského Prazdroja sú obľúbené cidery Kingswood a Frisco.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov