Pridať inzerát

Poradca pre rozvoj obchodu - Žilina a Považská Bystrica

Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.

  • Miesto práce: Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 320 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Charakteristika pozície:
Spoločnosť Plzeňský Prazdroj hľadá nové talenty do svojho obchodného tímu na pozíciu Poradca pre rozvoj obchodu pre obchodný kanál HoReCa (reštaurácie, kaviarne, bary a hotely) pre lokalitu Žilina a Považská Bystrica.
Ak ste obchodník telom aj dušou, tak potom hľadáme práve Vás!

Náplň práce:
•    Získavanie a starostlivosť o zákazníkov, komunikácia so zákazníkmi
•    Zabezpečenie predaja produktového portfólia u zákazníkov
•    Budovanie a rozvoj obchodných vzťahov so zákazníkmi
•    Dojednávanie obchodných podmienok
•    Návrh zmien a zlepšení v obchodnej stratégii vo zverenom regióne, prípadne u konkrétneho zákazníka
•    Monitoring aktivít konkurencie vo zverenom regióne
•    Úzka spolupráca s oblastným vedúcim predaja, pravidelný reporting a súvisiaca administratíva
•    Spolupráca s ostatnými oddeleniami - telesales, technický servis
•    Implementácia marketingových aktivít na podporu predaja

Požiadavky na kandidáta:
•    Nadšenie pre pivo a obchod
•    Stredoškolské vzdelanie s maturitou
•    Min. ročná skúsenosť s predajom alebo zákazníckym servisom, skúsenosť v FMCG spoločnosti výhodou
•    Schopnosť načúvať, objavovať potreby zákazníkov a vedieť argumentovať v prospech našej obchodnej ponuky
•    Podnikateľský duch – schopnosť uvažovať o pridelenej oblasti a zákazníckej oblasti ako celku, kde budete hľadať a využívať príležitosti a prehlbovať spoluprácu so zákazníkmi
•    Komunikatívna osobnosť – schopnosť nájsť spoločnú reč a vychádzať s ľuďmi v náročných situáciách
•    Pozitívny, proaktívny prístup
•    Základná znalosť programov MS Word a MS Excel, práca s PC
•    Vodičský preukaz skupiny B

Čo ponúkame:
•    Produkt, ktorý je radosť predávať
•    Zázemie medzinárodnej a stabilnej spoločnosti
•    Prepracovaný systém školení a profesijného rozvoja
•    Príležitosti pre kariérny rast
•    Služobný automobil aj na súkromné účely
•    Balíček firemných benefitov vrátane zamestnaneckého piva
•    Základnú mzdu od 1 320 EUR brutto (jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta) a bonus vyplácaný na kvartálnej báze

Kontakt:
Katarína Kratochvílová

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Spoločnosť Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s. je pivovarníckou spoločnosťou, ktorá nadväzuje na dlhoročné tradície varenia a konzumácie piva na Slovensku a v Českej republike. Naše pivné značky prinášajú osvieženie a zážitky ľuďom doma aj v zahraničí. Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení. Do našej pivnej rodiny patria okrem slovenských značiek Šariš, Smädný mních a Topvar aj značky Plzeňského Prazdroja, ktoré okrem Pilsner Urquellu tvoria aj skvelé pivá Gambrinus, Radegast, Velkopopovický Kozel a nealkoholické pivo Birell, ktoré dopĺňajú aj jeho ochutené varianty. Ďalšími alkoholickými nápojmi Plzeňského Prazdroja sú obľúbené cidery Kingswood a Frisco.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov