Pridať inzerát

Brand Marketing Asistent/tka - Šariš - brigáda

Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vajnorská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Charakteristika pozície:

Si dynamický, energický a úprimný človek, ktorý sa dokáže ľahko nadchnúť pre vec a bojovať za ňu z celých síl - si náš! Do nášho Šariš tímu hľadáme študenta, ktorý má chuť pridať ruku k budovaniu jedného z najväčších domácich love brandov. Budeš súčasťou tímu, ktorý má možnosť pracovať s marketingom v jeho plnohodnotnej podobe – plánovanie a vývoj 360° kampaní - vrátane vlastných televíznych spotov, online kampaní a aktívnej účasti na najznámejších letných festivaloch.

Náplň práce:

• podpora brand manažérom pri tvorbe a realizácii marketingovej stratégie značky
• kooperácia pri sponzoringových a eventových aktivitách
• aktívna účasť na najznámejších hudobných a folklórnych festivaloch počas letnej sezóny
• celková zodpovednosť za menšie projekty
• príprava reportov a analýz
• vyhodnocovanie marketingových aktivít

Požiadavky na kandidáta:

• Študent VŠ – ideálne marketingový alebo ekonomický smer
• predchádzajúce skúsenosti v oblasti marketingu sú výhodou
• zmysel pre time manažment a projektové riadenie
• orientácia na cieľ, prirodzený „hlad po úspechu“
• výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
• ochota pracovať aj cez víkendy – najmä počas letných mesiacov
• aktívna znalosť anglického jazyka – komunikatívna úroveň
• PC znalosti (MS Office)
• vodičský preukaz typu B (aktívny vodič)

Ponúkame:

• rôznorodá a zodpovedná práca
• zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• príležitosti pre kariérny rast po ukončení štúdia na VŠ
• príjemné pracovné prostredie
• priateľské vzťahy na pracovisku

Kontakt:

Katarína Kratochvílová

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s. je pivovarníckou spoločnosťou, ktorá nadväzuje na dlhoročné tradície varenia a konzumácie piva na Slovensku a v Českej republike. Naše pivné značky prinášajú osvieženie a zážitky ľuďom doma aj v zahraničí. Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení. Do našej pivnej rodiny patria okrem slovenských značiek Šariš, Smädný mních a Topvar aj značky Plzeňského Prazdroja, ktoré okrem Pilsner Urquellu tvoria aj skvelé pivá Gambrinus, Radegast, Velkopopovický Kozel a nealkoholické pivo Birell, ktoré dopĺňajú aj jeho ochutené varianty. Ďalšími alkoholickými nápojmi Plzeňského Prazdroja sú obľúbené cidery Kingswood a Frisco.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov