Pridať inzerát

Telesales operátor/ka

Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Veľký Šariš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu "Telesales" vo Veľkom Šariši hľadáme šikovného, komunikatívneho a zodpovedného brigádnika/čku, ktorý/á bude plnohodnotnou podporou pre našich zákazníkov.

Náplň práce:
  • Proaktívny, pravidelný telefonický kontakt s určeným okruhom zákazníkov za účelom dosiahnutia stanovených cieľov v distribúcii a predaja výrobkov spoločnosti Plzeňský Prazdroj Slovensko. a.s.
  • Príjem a bezchybné zadávanie telefonických objednávok od zákazníkov do systému
  • Plnenie stanovených plánov/cieľov predaja v požadovanej kvalite, spolu s dodržiavaním firemných štandardov
  • Úzka spolupráca s tímom obchodných zástupcov a pracovníkov zákazníckeho servisu – riešenie požiadaviek zákazníkov
  • Práca s databázovými systémami spoločnosti (SAP, CRM)
  • Participácia na budovaní dobrého mena spoločnosti a celkovej spokojnosti zákazníkov

Požiadavky na kandidáta/tku:
  • Zrozumiteľný a príjemný prejav
  • Proklientský prístup
  • Komunikatívnosť a predajné zručnosti
  • Skúsenosti v oblasti aktívneho predaja - výhodou
  • Skúsenosti s prácou v telefonickom centre alebo s telefonickým predajom - výhodou
  • Zameranie na výsledok a schopnosť pracovať pod tlakom
  • Ochota učiť sa nové veci
  • Schopnosť pracovať v tíme
  • Spoľahlivosť, zodpovednosť a precíznosť
  • Časová a pracovná flexibilita
  • Základná znalosť anglického jazyka
  • Aktívna znalosť práce s PC (MS Office - Outlook, Excel; SAP - výhodou)

Ponúkame:
  • Zázemie stabilnej a úspešnej medzinárodnej spoločnosti
  • Samostatnú a zodpovednú prácu
  • Príjemné a neformálne pracovné prostredie
  • Príležitosť naučiť sa nové veci v zaujímavom odvetví
  • Typ úväzku – dohoda o pracovnej činnosti/ dohoda o vykonaní práce
  • Mzda od 4,50 eur/hod. brutto

Kontakt:

Lýdia Štoffan

Požiadavky na zamestnanca

Spoločnosť Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s. je pivovarníckou spoločnosťou, ktorá nadväzuje na dlhoročné tradície varenia a konzumácie piva na Slovensku a v Českej republike. Naše pivné značky prinášajú osvieženie a zážitky ľuďom doma aj v zahraničí. Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení. Do našej pivnej rodiny patria okrem slovenských značiek Šariš, Smädný mních a Topvar aj značky Plzeňského Prazdroja, ktoré okrem Pilsner Urquellu tvoria aj skvelé pivá Gambrinus, Radegast, Velkopopovický Kozel a nealkoholické pivo Birell, ktoré dopĺňajú aj jeho ochutené varianty. Ďalšími alkoholickými nápojmi Plzeňského Prazdroja sú obľúbené cidery Kingswood a Frisco.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov