Pridať inzerát

Špecialista administratívy predaja

Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Tovarníky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacPlus bonus vyplácaný na ročnej báze.
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Chcete i Vy patriť do rodiny Plzeňského Prazdroja? Do nášho tímu v Tovarníkoch hľadáme zodpovedného a dôsledného kolegu/yňu na pozíciu Špecialista/tka administratívy predaja!

 Náplň práce:
  • Zadávanie, zúčtovanie, kontrola a vedenie presnej evidencie spätných bonusov zákazníkov v jednotlivých systémoch (SAP)
  • Kontrola, výpočet a tvorba podkladov k vystavovaniu opravných daňových dokladov v prípade nesprávne fakturovaných cien (ME)
  • Prefakturácia a preúčtovanie zálohových obalov z free beer z interného zákazníka na konečného spotrebiteľa (SAP)
  • Koordinácia a metodické riadenie v oblasti administratívy predaja medzi oddeleniami obchodu, distribúcie a financií
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti na testovaní a aplikovaní nových systémov alebo zákonných zmien
  • Komunikácia a úzka spolupráca s internými zákazníkmi spoločnosti s cieľom zabezpečiť celkovú spokojnosť koncového zákazníka

 Čo požadujeme:
  • Minimálne stredoškolské vzdelanie - ekonomický smer výhodou
  • MS Office - MS Excel minimálne na stredne pokročilej úrovni nevyhnutný
  • Skúsenosti s prácou v systéme SAP výhodou
  • Precíznosť a dôslednosť, zmysel pre detail
  • Schopnosť samostatnej práce v rámci zverených úloh
  • Veľmi dobré komunikačné zručnosti
  • Logické myslenie
  • Anglický jazyk základy

 Čo ponúkame:
  • Samostatnú a zodpovednú prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Príležitosti pre kariérny rast – prepracovaný systém školení a osobného rozvoja
  • Zaujímavý balíček benefitov, napr. jazykové kurzy, multisport karta, príspevky na dôchodkové sporenie a ďalšie finančné a nefinančné benefity
  • 2 dni voľna na regeneráciu extra + príležitostný Home Office
  • Birell na pracovisku, zamestnanecké pivo na Veľkú noc, dovolenku a Vianoce
  • Mesačnú mzdu od 1100 EUR. Každý náš zamestnanec má zároveň nárok na ročný bonus.

 Kontakt:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

Spoločnosť Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s. je pivovarníckou spoločnosťou, ktorá nadväzuje na dlhoročné tradície varenia a konzumácie piva na Slovensku a v Českej republike. Naše pivné značky prinášajú osvieženie a zážitky ľuďom doma aj v zahraničí. Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení. Do našej pivnej rodiny patria okrem slovenských značiek Šariš, Smädný mních a Topvar aj značky Plzeňského Prazdroja, ktoré okrem Pilsner Urquellu tvoria aj skvelé pivá Gambrinus, Radegast, Velkopopovický Kozel a nealkoholické pivo Birell, ktoré dopĺňajú aj jeho ochutené varianty. Ďalšími alkoholickými nápojmi Plzeňského Prazdroja sú obľúbené cidery Kingswood a Frisco.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pivovarská 9
082 21 Veľký Šariš, okr. Prešov