Pridať inzerát

Key Account Manager - ON Trade

Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Charakteristika pozície
Do nášho obchodného ON Trade tímu hľadáme novú posilu na pozíciu Key Account Manager ON Trade. Hlavnou zodpovednosťou na tejto pozícii je predovšetkým získavanie nových sieťových zákazníkov, posilnenie našej pozície v neštandardných predajných kanáloch a budovanie obchodných vzťahov s existujúcimi a potenciálnymi zákazníkmi. Dôraz je kladený tiež na rozvoj pivnej kultúry prostredníctvom zvyšovania kvality prostredia a čapovania piva u prideleného portfólia kľúčových zákazníkov.

Náplň práce
• Implementácia stratégie spoločnosti v oblasti KA, sieťových a konceptových prevádzok.
• Riadenie čerpania plánovaných nákladov.
• Riadenie investičného rozpočtu v súlade s presadzovaním záujmov spoločnosti.
• Riadenie zvereného rozpočtu na „image puby“.
• Rozvoj obchodných vzťahov so zákazníkmi, nových predajných kanálov a príležitostí.
• Spolupráca v rámci sub-kanálu HoReCa, udržovanie kontaktov.
• Rozvoj značiek PPSK podľa danej regionálnej stratégie.
• Rozvoj siete konceptových prevádzok a pivnej kultúry prostredníctvom zvyšovania kvality čapovania piva.

Požiadavky na kandidáta
• Prax v oblasti obchodu min. 5 rokov.
• Znalosť fungovania segmentu HORECA, orientácia v regionálnom a národnom trhu.
• Manažérske zručnosti, zvládanie a riadenie konfliktov na pokročilej úrovni.
• Skúsenosti s vedením ľudí.
• Orientácia na zákazníka.
• Komunikačné ,negociačné zručnosti a prezentačné zručnosti.
• Analytické myslenie.
• Samostatnosť a zodpovedný prístup, flexibilita.
• Znalosť práce s PC (MS World, Excel, Power Point, Outlook).
• Znalosť anglického jazyka – stredne pokročilá úroveň.
• Vodičský preukaz sk.B – aktívny vodič.

Ponúkame
• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
• Práca v spoločensky zodpovednej firmy.
• Samostatnosť, zodpovednosť - budete to Vy, kto bude zodpovedný za výsledok, ktorý potom uvidíte v realite.
• Príležitosti pre kariérny rast. Prepracovaný systém školení a osobného rozvoja.
• 2 dni voľna na regeneráciu extra + možný Home Office.
• Zaujímavý balíček benefitov, napr. jazykové kurzy, multisport karta, príspevky na dôchodkové sporenie a ďalšie finančné a nefinančné benefity.
• Birell na pracovisku, zamestnanecké pivo na Veľkú noc, dovolenku a Vianoce.
• Služobný automobil aj na súkromné účely.
• Základnú mzdu od 1700 EURO brutto (jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta) a bonus vyplácaný na kvartálnej báze.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Spoločnosť Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s. je pivovarníckou spoločnosťou, ktorá nadväzuje na dlhoročné tradície varenia a konzumácie piva na Slovensku a v Českej republike. Naše pivné značky prinášajú osvieženie a zážitky ľuďom doma aj v zahraničí. Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení. Do našej pivnej rodiny patria okrem slovenských značiek Šariš, Smädný mních a Topvar aj značky Plzeňského Prazdroja, ktoré okrem Pilsner Urquellu tvoria aj skvelé pivá Gambrinus, Radegast, Velkopopovický Kozel a nealkoholické pivo Birell, ktoré dopĺňajú aj jeho ochutené varianty. Ďalšími alkoholickými nápojmi Plzeňského Prazdroja sú obľúbené cidery Kingswood a Frisco.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pivovarská 9
Veľký Šariš, okr. Prešov