Inštruktor/ka plávania dojčiat a batoliat a detí predškolského veku, prečítať si podmienky!

Plaviatko s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mierová, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 1 400 EUR/mesiacDohodou podľa počtu odpracovaných hodín
  • Termín nástupu: oktober
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prax v oblasti plávania dojčiat a batoliat a deti predškolského veku, výhodou je prax aspoň s určitým vekom dieťatka a nasledne schopnosť sa zaučiť vek od 3 mesiacov do 6 rokov, v prípade ak nemáš prax a máš potenciál zaškolíme ale ide o zaškolenie bezplatné s certifikátom od Plaviatka, s.r.o.
- schopnosť zvládať stres
- akceptovať autoritu
-komunikácia s klientom
- ovládanie spievania
- schopnosť viesť hodiny plávania
- neustále sebavzdelávanie, nápady, tvorba hodín
- nekonfliktná osoba
- flexibilita
- stráženie detičiek od 3 mesiacov do 6 rokov, počas prípravy rodičov na lekciu
- upratovacie prace
- nefajčiar
- možnosť odpracovania počtu hodín dohodou, vhodná práca aj pre študenta.

Užasné rodinné luxusné detské miesto. Plné smiechu a radosti. Zaškolenie.

Aktívna osoba, so zmyslom pre poriadok, spravodlivost, pokoru. Akceptovať autoritu je podmienka. Prisposobivý človek, milý ktorý miluje deticky od 3 mesiacov a vie s nimi pracovat. Spolahlivosť a serioznosť je podmienka.

Zivotopis zasielat spolu s fotografiou. Bez fotografie uchadzac nebude kontaktovaný v prípade, ak nemáte prax treba ratat so školením minimálne 1 mesiac, za ktoré nedostávate mzdu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

Milá, usmievavá, pracovitá, pokorná, riadiť sa heslom zákazník náš pán, nefajčiar, flexibilná, treba milovať detičky, mať zmysel pre poriadok a serióznosť. Do práce chodiť včas, nekonfliktný typ človeka. Iba seriozny zaujem.

Detský klubík Plaviatko sa venuje detskému plávaniu od 3 mesiacov do 6 rokov veku dieťatko v bazené so slanou vodou. V nádherných priestorov v novostavbe Perla Ružinova. Sme výnimočný nadštandartný projekt ktorý prinášame rodičom a detičkám úsmev na tvári. www.plaviatko.sk

Adresa spoločnosti

Plaviatko, s.r.o.
Mierová 27
82102 Bratislava